Aplikace Outlook není importovat účastníků z určitých typů souborů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 289962 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při importu schůzku události ze souboru, který je v aplikaci Microsoft Access nebo Microsoft Excel hodnoty oddělené tabulátorem, formátu hodnot oddělených čárkami (CSV), formát iCalendar (*.ics) nebo formátu vCalendar (* .vcs), některé verze aplikace Microsoft Outlook nelze importovat seznam účastníků požadované a volitelné pro každé zasedání.

Další informace

Aplikace Outlook 2007 a Outlook 2010

Při importu schůzek z aplikace Microsoft Access nebo Microsoft Excel hodnoty oddělené tabulátorem, formátu hodnot oddělených čárkami (CSV) nebo formátu vCalendar (* .vcs), seznam účastníků importována.

Poznámka: Aplikace Outlook 2007 a Outlook 2010 úspěšně importovat povinné i volitelné účastníků při použití formátu iCalendar (*.ics).

Aplikace Outlook 2002 a Outlook 2003

Při importu schůzek z aplikace Microsoft Access nebo Microsoft Excel hodnoty oddělené tabulátorem, formátu hodnot oddělených čárkami (CSV), formát iCalendar (*.ics) nebo formátu vCalendar (* .vcs), seznam účastníků importována.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 289962 - Poslední aktualizace: 22. června 2012 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Outlook 2010
Klíčová slova: 
kbbug kbmt KB289962 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 289962

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com