Outlook belirli dosya türlerine karşı diğer toplantı katılımcılarına almaz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 289962 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Access veya Microsoft Excel sekmeyle ayrılmış değerler, virgülle ayrılmış değerler (csv) biçimini, iCalendar Biçimi (*.ics) veya vCalendar biçimi olan bir dosyayı toplantı randevularını alırken (* .vcs), bazı Microsoft Outlook sürümlerinde, her toplantı için gerekli ve isteğe bağlı Katılanlar listesi alınmayabilir.

Daha fazla bilgi

Outlook 2007 ve Outlook 2010

Alırken toplantılar Microsoft Access veya Microsoft Excel sekmeyle ayrılmış değerler, virgülle ayrılmış değerler (csv) biçiminde veya vCalendar Biçimi (* .vcs), Katılanlar listesine alınmadı.

Not Başarılı bir şekilde Outlook 2007 ve Outlook 2010 gerekli ve isteğe bağlı Katılanlar iCalendar Biçimi (*.ics) kullanırken alın.

Outlook 2002 ve Outlook 2003

Alırken toplantılar Microsoft Access veya Microsoft Excel sekmeyle ayrılmış değerler, virgülle ayrılmış değerler (csv) biçimini, iCalendar Biçimi (*.ics) veya vCalendar Biçimi (* .vcs), Katılanlar listesine alınmadı.

Durum

Microsoft bunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 289962 - Last Review: 22 Haziran 2012 Cuma - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Outlook 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbbug kbmt KB289962 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 289962

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com