Oprava: Mail procedury SQL může někdy selhání s chybou 0x8004010f

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 290058 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Chyba #: 351682 (SHILOH_bugs)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

SQL mail rozšířené uložené procedury xp_readmail a xp_deletemail může někdy dojít k chybě 0x8004010f (MAPI_E_NOT_FOUND) a volání xp_findnextmsg SQL mail rozšířené uložené procedury předčasně ukončit iterace prostřednictvím zpráv v zadanou poštovní.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro SQL Server 2000. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
290211Soubor INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém na serveru SQL Server 2000. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci SQL Server 2000 Service Pack 1.

Další informace

Z důvodu chyby v podkladové rutina slouží k vyhledání poštovní zprávy interní hodnotu "klíče", xp_readmail nebo xp_deletemail může vrátit tuto chybu nesprávně. Xp_findnextmsg interně úlovky tuto chybu a interpretuje jej jako s na konci zprávy ve složce Doručená pošta, takže xp_findnextmsg vrátí se stavem 1 před má-li iterated přes všechny zprávy.

Protože sp_processmail systému uložené procedury se opírá o tyto podkladových pošty rozšířené uložené procedury, je také selhat správně zpracovat všechny zprávy.

Vlastnosti

ID článku: 290058 - Poslední aktualizace: 6. listopadu 2003 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix KB290058 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:290058

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com