Btrieve ISAM Access'in sonraki sürümlerinde ve Microsoft Access 2002'de kullanılamaz.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 290127 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Orta: temel makro, kodlama ve birlikte çalışabilirlik becerileri gerektirir.

Bu makale yalnızca Microsoft Access veritabanına (.mdb veya .accdb) için geçerlidir.Bu makalenin Microsoft Access 2000 sürümü için bkz: 208607.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Btrieve bir ISAM, Microsoft Access 2002'den itibaren artık kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

Access 2002 veya Microsoft Office Access 2003 için uygulama dönüştürürseniz, Microsoft Access sürüm 2.0 sonra Btrieve tablolara bağlantılar içeren uygulamalar çalışmaz. Yeni uygulamalar, bağlama, alma veya Btrieve veri verme seçeneğine sahip değilsiniz.

Access 2002 ve Office Access 2003 ile bir Btrieve sevk sürücü. Pervasive Software, ınc., kullanılabilir 32 bitlik bir ODBC sürücüsü vardır. Bu sürücü ve 32-bit Btrieve alt yapısı'nı edinme hakkında daha fazla bilgi için Pervasive Software ınc. ile bağlantı kurun.

Donanım ve yazılım satıcılarının iletişim bilgileri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/gp/vendors

Özellikler

Makale numarası: 290127 - Last Review: 26 Mart 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 6.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Access 2007
  • Microsoft Office Access 2003
  • Microsoft Access 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kb3rdparty kbhowto KB290127 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:290127

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com