Nízký výkon, pokud uživatel otevře objekt s povolenou funkcí Name AutoCorrect v aplikaci Microsoft Access (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 290181 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek se týká pouze databáze aplikace Microsoft Access (MDB).

Začínajícího: Vyžaduje znalost uživatelského rozhraní v počítačích pro jednoho uživatele.

Microsoft Access 2000 verzi tohoto článku naleznete 200600.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud databáze obsahuje funkci Automatické opravy povoleno, uživatelé mohou zaznamenat zpoždění při pokusu o otevření databázových objektů.

Příčina

Při použití zabezpečené databáze s automatické opravy povoleny aktuální uživatel musí mít oprávnění návrhu objektu povolit automatické opravy sledovat opravit a při otevření objektu vazby chyby protokolu. Pokud uživatel nemá oprávnění Návrh objektu, který se pokouší změnit automatické opravy, změny dojít při každém, že uživatel otevře objekt, protože uživatel nemá oprávnění někdy uložit změny.

Řešení

Jste uživatel, který má oprávnění upravovat návrh objektu otevřít objekt. Potom budou změny trvalé.

Další informace

Zjistit, zda je používán pro databázi funkci Automatické opravy, klepněte v nabídce Nástroje na příkaz Možnosti a potom na kartu Obecné poznámky, které jsou k dispozici tři zaškrtávací políčka pro funkci Automatické opravy způsobem:
Informace o automatických opravách názvů stopu

Provádět automatické opravy názvů

Změny automatických název protokolu
Pokud je vybráno textové pole sledovat informace o automatických opravách názvů (zaškrtnuto), funkci Automatické opravy je používán pro databázi.

Vlastnosti

ID článku: 290181 - Poslední aktualizace: 31. ledna 2007 - Revize: 5.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Access 2003
  • Microsoft Access 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbperformance kbprb KB290181 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:290181

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com