Microsoft Access'te Otomatik Ad Düzeltme etkinken kullanıcı bir nesne açtığında düşük performans

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 290181 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale yalnızca Microsoft Access veritabanı (.mdb) için geçerlidir.

Acemi kullanıcı: tek kullanıcılı bilgisayarlarda kullanıcı arabirimi hakkında bilgi gerektirir.

Bu makalenin Microsoft Access 2000 sürümü için bkz: 200600.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir veritabanında otomatik ad düzeltme özelliği etkin ise, veritabanı nesnelerini açmaya çalışırken kullanıcıların bir gecikme olabilir.

Neden

Korunmuş bir veritabanı için ad Otomatik Düzelt etkin ile kullanırken, geçerli kullanıcının tasarım otomatik ad düzeltme izlemek, düzeltme ve nesne açıldığında bağlama hatası günlük etkinleştirmek için nesnede izinleriniz olmalıdır. Bir kullanıcı, otomatik ad düzeltme değiştirmeye çalışırken bir nesne üzerinde tasarımı iznine sahip değildir, değişiklikleri her zaman bir kullanıcı daha önce değişiklikleri kaydetmek için gerekli izinlere sahip olmadığından, bu kullanıcı nesneyi açtığında oluşur.

Çözüm

Nesne açık nesnenin tasarımını değiştirmek için gerekli izinlere sahip bir kullanıcı vardır. Sonra değişiklikler kalıcı olacaktır.

Daha fazla bilgi

Otomatik Ad Düzeltme özelliği veritabanı için kullanımda olup olmadığını belirlemek için <a0></a0>, Araçlar menüsünden Seçenekler ' i tıklatın ve Not olduğunu otomatik ad düzeltme özelliğini üç onay kutularını gibi Genel sekmesini tıklatın</a1>'ı tıklatın:
Otomatik ad düzeltme bilgisini izle

Perform otomatik ad düzeltme

Günlük adı Otomatik Düzelt değişiklikleri
Otomatik ad düzeltme bilgisini izle</a0> metin kutusuna (işaretli) seçili ise, otomatik ad düzeltme özelliği veritabanı için kullanılıyor.

Özellikler

Makale numarası: 290181 - Last Review: 31 Ocak 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 5.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Access 2003
  • Microsoft Access 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbperformance kbprb KB290181 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:290181

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com