Windows Installer Cleanup Utility (MSICUU2.exe) pole enam saadaval Microsoft.

Kui te ei saa lisada, värskendada või eemaldada programmi teie arvutis käitada selle tõrkeotsingut Windows XP, Windows Vista ja Windows 7.

Juhendid joosta: nupul Käivita kohe ja seejärel järgige viipasid.

Ahenda see piltLaienda see pilt
Programmi installimise ja desinstallimise tõrkeotsija võib automaatselt selles artiklis kirjeldatud probleemi.
See tõrkeotsija lahendab paljud probleemid.LisateaveKäivita kohe
Ahenda see piltLaienda see pilt

Lisateave

Viited

Kui teil on probleeme kui proovite eemaldada Microsoft Office, soovitame kasutada esmalt vastava Microsoft Fix seda, mis on hõlmatud järgmiste artiklitega:
Kuidas desinstallida või eemaldada Microsoft Office 2010 pakettide
Kui Microsoft Security Essentialsi desinstallimine on probleeme, vaadake järgmisi artikleid:

Selle artikli kohta

Artikli ID: 290301
Viimane arvustus: 20. mai 2014
Kehtib järgmise lõigu kohta:: Windows 8.1, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8, Windows 8 Pro, Windows 8 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Starter, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Business, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Ultimate, Microsoft Windows XP Home Edition, Microsoft Windows XP Professional Edition, Windows 8.1 with Bing, Windows 8.1 Pro for EDU
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 290301
Kas soovite anda tagasisidet selle artikli kohta?
 

Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.