ID události 54, pokud je Zastavit ladění programu, používajícím rozhraní API DirectX

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 290312 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zastavíte-li ladění programu, který používá rozhraní DirectX aplikace Programming Interface (API) v Developer Studio, program zdánlivě přestat reagovat (zablokuje se) po dobu několika minut. Během této doby nemůžete ukončit program úkolu ve Správci úloh ani spuštění nové instance programu.

Po několika minutách událostí zaznamenává více výskytů následující zpráva:
Nelze nalézt popis ID události (54) ve zdroji (wdmaud). Místní počítač možná nemá, informace nezbytné registru nebo soubory knihovny DLL zpráv pro zobrazení zpráv ze vzdáleného počítače.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože ovladač zvuku Windows Driver Model (WDM) (Wdmaud.sys) neposkytuje proceduru zrušení paket požadavků vstupně-výstupní (IRP).

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 2.
Vlastnosti

ID článku: 290312 - Poslední aktualizace: 31. ledna 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Professional SP1
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbenv kbfix kbprogramming kbwin2000presp2fix KB290312 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:290312

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com