Exchange Server 2007 Service Pack 3 için güncelleştirme paketi 12'in açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2903911 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft, Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 10 Aralık 2013 tarihli 3 için (SP3) güncelleştirme toplaması 12 yayımladı. Bu makalede güncelleştirme toplamasıyla ilgili aşağıdaki bilgiler açıklanır:
  • Bu güncelleştirme toplamasının giderdiği sorunlar
  • Güncelleştirme toplamasını edinme
  • Güncelleştirme toplamasını yükleme önkoşulları

Giriş

Bu güncelleştirme toplamasının giderdiği sorunlar

Toplama 12 Exchange Server 2007 SP3 adresleri'de açıklanan güvenlik açıkları için güncelleştirme Microsoft Güvenlik Bülteni MS13-105.

Çözüm

Güncelleştirme paketi bilgileri

Karşıdan yükleme ve güncelleştirme toplaması 12 için Exchange Server 2007 SP3'ü yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
http://update.microsoft.com

Not Microsoft Update Exchange Server 2007 için güncelleştirme toplamaları kümelenmiş Exchange Server 2007 sistemlerde algılamaz.

Güncelleştirme Toplaması 12 için Exchange Server 2007 SP3'ü, Exchange Server 2007 çalışan birden çok bilgisayara dağıtmak isteyebilirsiniz. Veya güncelleştirme toplaması 12 için Exchange Server 2007 SP3'ü, Exchange Server 2007 çalışan kümelenmiş sunuculara da dağıtmak isteyebilirsiniz.

Güncelleştirme toplaması ayrıca aşağıdaki Microsoft Download Center Web sitesinden yüklenebilir:
Exchange2007-KB2903911-x 64/x 86-tr paketini şimdi karşıdan yükle.
Yayın Tarihi: 10 Aralık 2013.

Önemli

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu güncelleştirme toplamasını uyguladıktan sonra yeniden başlatılması gerekir hizmetleri otomatik olarak yeniden başlatılır.

Kaldırma bilgileri

Güncelleştirme Toplaması 12 için Exchange Server 2007 SP3'ü kaldırmak içinProgram Ekle veya KaldırDenetim Masası'ndaki gidin. Daha sonra güncelleştirme 2903911 kaldırın.

Referanslar

Microsoft'un yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullandığı terminoloji hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 2903911 - Last Review: 7 Mart 2014 Cuma - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbhotfixrollup kbsurveynew kbexpertiseinter atdownload kbmt KB2903911 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2903911

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com