Při použití doplněk jiného výrobce nebo vlastního řešení v aplikaci Outlook 2002 se zobrazí upozornění

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 290498 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Používáte-li doplněk jiného výrobce, vlastní řešení nebo jiný program, které integruje s aplikací Outlook 2002, můžete obdržet jednu nebo více následujících upozornění:
Program se pokouší automaticky odeslat e-mail vaším jménem. Chcete to povolit? Pokud jde o neočekávanou činnost, může se jednat o virus a doporučujeme zvolit "Ne".
Program se pokouší získat přístup k e-mailovým adresám uloženým v aplikaci Outlook. Chcete to povolit? Pokud jde o neočekávanou činnost, může se jednat o virus a doporučujeme zvolit "Ne".
Tyto varovné zprávy jsou obvykle přidruženy software, který je navržen k synchronizaci dat aplikace Outlook s kapesní počítače, ale může dojít u jakéhokoli typu doplněk nebo vlastní řešení.

Další informace

Aplikace Outlook 2002 obsahuje funkce zabezpečení k zabránění jiných programů z přístupu k vaší e-mailové adresy nebo odesílání e-mailové zprávy vaším jménem.

Několik důvěryhodných programů mohou přistupovat, kontaktů nebo e-mailových zpráv k načtení e-mailové adresy z různých důvodů, ale z nic netušících uživatelů byly ovlivněny některé viry, které Totéž proveďte s cílem rozšířit. Aby se šíří prostřednictvím e-mailových zpráv, tyto viry odesílání e-mailové zprávy, které obsahují ostatním uživatelům jejich nebezpečný kód. Obvykle tato situace nastává bez byly vědomy jej uživatel.

Funkce zabezpečení integrované do aplikace Outlook 2002 přesvědčte zřetelná těchto procesů, které jsou obvykle bez vědomí uživatele.

Jakmile jste ověřili, že programu nebo doplněk přístupu k e-mailové adresy nebo odesílání e-mailové zprávy vaším jménem, je důvěryhodný, můžete povolit jeho přístup k e-mailové adresy nebo odeslání e-mailových zpráv.

Jedním příkladem programu, aby přístup k aplikaci Outlook e-mailové adresy je doplněk modelu COM (Component Object Model) ve ICQ 2000 nainstalována. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
288083OL2002: Upozornění zabezpečení adresy způsobuje integrace ICQ

Přizpůsobení nastavení zabezpečení

V prostředí s Microsoft Exchange Server správce chtít řídit chování zabezpečení aplikace Outlook. Další informace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:

290499OL2002: Správce informace o funkce zabezpečení e-mailu

Vlastnosti

ID článku: 290498 - Poslední aktualizace: 27. července 2006 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbaddin kbinfo KB290498 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:290498

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com