Dostanete varovné správy, keď použijete doplnok tretej strany alebo vlastné riešenia v programe Outlook 2002

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 290498 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Ak používate doplnok tretej strany, vlastné roztok alebo iné program, ktorý integruje s programom Outlook 2002, môže zobraziť jeden alebo viac tieto výstrahy:
Program sa pokúša o automatické odoslanie e-mailu vo vašom mene. Chcete umožniť? Ak ide o neočakávanú činnosť, môže byť vírus a vyberte "Nie".
Určitý program sa pokúša získať prístup k e-mailové adresy, ktoré máte uložené v programe Outlook. Chcete umožniť? Ak ide o neočakávanú činnosť, môže byť vírus a vyberte "Nie".
Tieto upozorňujúce hlásenia sa bežne spájajú so softvérom, je navrhnutý na synchronizáciu údajov programu Outlook s vreckové počítače, ale môže nastať s akýmkoľvek typom add-in alebo vlastné riešenia.

DALSIE INFORMACIE

Program Outlook 2002 obsahuje funkcie zabezpečenia na zabránenie iné programy od prístupe vaše e-mailové adresy alebo odosielanie e-mailových správ vašom mene.

Pár dôveryhodné programy môžu mať prístup k kontakty alebo e-mailom správy na načítanie e-mailových adries, z rôznych dôvodov, ale nič netušiaci užívatelia boli postihnuté niektoré vírusy, že urobiť to isté s cieľom rozšíriť. S cieľom šíriť cez e-mailové správy odoslať tieto vírusy e-mailové správy, ktoré obsahujú ich škodlivý kód pre ostatných používateľov. Zvyčajne je to sa vyskytuje bez toho, aby užívateľ bol informovaný.

Ochranných znakoch zabudovaných do programu Outlook 2002 ozrejmenie tieto procesy, ktoré sú obyčajne transparentné používateľovi.

Akonáhle ste si neoverili, že program alebo doplnok prístup k e-mailové adresy alebo odosielanie e-mailové správy vo vašom mene je dôveryhodné, môžete vybrať umožňovať prístup k e-mailové adresy alebo poslať e-mailové správy.

Jeden príklad programu, ktorý pristupuje k programu Outlook e-mailové adresy je Component Object (Model COM) doplnok nainštalovaný ICQ 2000. Pre viac informácií, prečítajte si článok v balíku Microsoft Knowledge Base:
288083 OL2002: ICQ integrácie príčin adresu upozornenie zabezpečenia

Ako prispôsobiť nastavenia zabezpečenia

V prostredí servera Microsoft Exchange Server, správca môže chcete kontrolovať správanie zabezpečenia programu Outlook. Ďalšie informácie nájdete v tieto články databázy Microsoft Knowledge Base:

290499 OL2002: Informácie pre správcov o funkciách zabezpečenia e-mailu

Vlastnosti

ID článku: 290498 - Posledná kontrola: 29. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbaddin kbinfo kbmt KB290498 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:290498

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com