E-posta güvenliği özellikleri hakkında yönetici bilgileri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 290499 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Yönetici olarak, Outlook 2002'deki güvenlik özelliklerini özelleştirebilirsiniz. Bu makalede bu özellikleri özetlenmiştir nasıl gösterir ve ek belgelere başvurular sağlar.

Daha fazla bilgi

Güvenlik özellikleri özeti

Microsoft Outlook 2002 e-posta Güvenliği Özellikleri ek kötü amaçlı bir e-posta iletilerine karşı koruma düzeyi sağlar. Outlook 2002'deki güvenlik özellikleri aşağıdaki üç temel bölüme ayrılabilir:
  • Güvenli olmama olasılığı bulunan ekleri engelleme
  • Programlı erişim adresi e-posta onayı
  • Otomatik e-posta iletileri gönderme onayı
Outlook e-posta programlı erişim onayı nasıl istekleri hakkında daha fazla bilgi için adresleri ve onay e-posta iletilerini otomatik olarak gönderilen Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
290498Outlook 2002'de bir üçüncü taraf eklentisi veya özel çözüm kullandığınızda uyarı iletileri alma

Outlook e-posta güvenliği özelliklerini özelleştirme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Office Kaynak Seti'nde "Outlook güvenliğini yönetme" konularına bakın. Office Kaynak Seti'nde "Outlook güvenliğini yönetme" konularını görmek için aşağıdaki Microsoft Web sitesine gidin:
Outlook güvenliğini yönetme

Güvenlik ayarları nasıl özelleştirilir

Senaryo 1

Belirli Microsoft Exchange Server kullanıcılarına gerekebilir. şirket içinde sıkça gönderilen belirli bir dosya türü için erişim.

Senaryo 2

Diğer programlara Outlook'un e-posta adresleri için tam erişim verin veya adresine e-posta iletisini Gönder işlevselliği gerekebilir. Belirli bir tarihte veya iş saatleri dışında e-posta iletileri belirli kullanıcılara otomatik olarak gönderen bir bilgisayar buna bir örnektir. Birisi el programa erişime izin vermesini engellemek için başka bir program adreslerine e-posta ve otomatik olarak e-posta iletileri göndermek için erişim sağlamasına izin vermek için Outlook değiştirebilirsiniz.

Outlook 2002 için yukarıda açıklanan senaryolara yapılandırmak için bir Exchange Server ortamı gereklidir. Çeşitli Exchange Server kullanıcıları için güvenlik ayarlarını özelleştirmenize izin vermek için Outlook e-posta Güvenliği Yönetici Paketi geliştirilmiştir. Outlook e-posta Güvenliği Yönetici Paketi özelleştirme ve özel Outlook güvenlik ayarlarını nasıl yükleneceğini açıklayan bir belge (Benioku.doc) içerir. Outlook e-posta Güvenliği Yönetici Paketi (Admpack.exe) aşağıdaki konumlardan birinden yükleyebilirsiniz:
  • Microsoft Office Resource Kit Web sitesinden. Microsoft Office Kaynak Seti'ni edinmek için aşağıdaki Microsoft Web sitesine gidin:
    Office xp Resource Kit giriş
  • Microsoft Office xp kuruluş cd. Bu dosya aşağıdaki klasörde bulunur:

    \Ork\Files\Pfiles\Orktools\Ork10\Tools\Admpack

Not Önceden kullanılan yönetici paketi, derleme numarası 1802.4 formla dahil. Yeni Outlook 2002 Güvenliği Yönetici Paketi ve Outlook 2003 Güvenliği Yönetici Paketi derleme numarası 1802.5 bir form içerir. Outlook 2002 veya Microsoft Office Outlook 2003 veya Microsoft Exchange Server 2003 posta kutusu Microsoft Exchange 2000 Server posta kutusu kullanıyorsanız, güvenlik ayarları ortak klasöründeki yeni formu (1802.5) kullanmanız gerekir. Eski formu (1802.4) kullanıyorsanız, yönetici tarafından denetlenen ayarlar Outlook 2002 ve Outlook 2003 istemcilerine çoğaltılmaz.

Not Outlook Security Settings klasörüne her zaman istemci bilgisayarlar için kullanılabilir olması gerekir. Outlook güvenlik ayarları klasörü kullanılamazsa, özel güvenlik ayarları kullanan programlar varsayılan güvenlik ayarlarına dönebilir. Daha fazla bilgi için yönetici Paketi'nin içerdiği Benioku.doc dosyasına bakın.

Senaryo 3

Exchange Server kullanıcı erişimi vermek gereken bir yaygın olarak gönderilen veya alınan belirli bir dosya türü.

Yapabilecekleriniz kullanıcı erişimine izin vermek için bir Microsoft Windows kayıt defteri ayarını yapılandırma yasaklanmış olan belirli dosya türleri.

Özellikler

Makale numarası: 290499 - Last Review: 6 Mayıs 2012 Pazar - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbinfo kbmt KB290499 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:290499

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com