Hata: Görünüm Tasarımcısı deyimi uzun olduğunda verileri görüntüle geri başarısız

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 290536 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
# HATA: 57796 (SQLBUG_70)
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

' De SQL Server Enterprise Manager, bir görünümü, Görünüm Tasarımcısı yüklerken, Diyagram, kılavuz ve sonuç bölmeleri boştur ve CREATE VIEW deyimi 3.5 kilobayttan (KB) uzun olduğunda, SQL bölmesine yanlış bir SELECT deyimi içerir.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak ve bu sorunu önlemek için izleyen yöntemlerden birini kullanın:
  • CREATE VIEW deyimi 3.5 KB'DEN daha kısa tutun.

  • Görünümü tasarlamak için Enterprise Manager yerine SQL Server Query Analyzer'ı kullanın.

  • Enterprise Manager'da, görünümü Özellikler iletişim kutusunu ve deyimi görüntüler düzgün yüklenemedi. CREATE VIEW deyimi (CREATE VIEW bölümü, diğer bir deyişle, Çıkarılanlar SELECT anahtar sözcüğüyle başlar) panoya kopyalayın. Görünümü, Görünüm Tasarımcısı ile açın, SQL alanına gidin ve sonra da doğru deyimi Panodan yapıştırarak yanlış deyimi değiştirin. Doğrulama SQL komut düğmesine basın. Diyagram, kılavuz ve sonuç bölmeleri sonra doğru görüntüler.

  • Enterprise Manager, Microsoft SQL Server 2000 ile sağlanan sürümüne yükseltin. Bir SQL Server 7.0 alt yapısı üzerinde çalışırken, SQL Server 2000'le sorun oluşmaz.

Durum

Microsoft bu sorunun, SQL Server 7.0 için onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Davranışı yeniden oluşturma için gereken adımları

  1. CREATE VIEW deyimi dizesi 3.5 KB'DEN daha uzun olan bir görünüm oluşturun.
  2. Enterprise Manager'da, görünümü seçin, içerik menüsünü açın ve sonra da Tasarım görünümü ' nü tıklatın. Tasarım görünümü</a0> iletişim kutusunun bir boş bir diyagram, kılavuz ve sonuçlar bölmesinde gösterilir. Ayrıca, SQL bölmesine bir yanlış SELECT deyimi. Not içerir: uzunluğu CREATE VIEW deyimi dizesi açıklamaları hesaplanacak vardır. Deyimi dizesi 3.5 KB metin ek açıklama herhangi bir tutar içeriyorsa, bu sorun oluşmaz.

Özellikler

Makale numarası: 290536 - Last Review: 10 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbpending KB290536 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:290536

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com