Düzeltme: Tam metin satırları nedeniyle diske tam gezinme sonra eksik

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 290592 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
# Hata: 351081 (SHILOH_bugs)
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Tam metin kataloğunu doldurma sırasında hareket günlüğü için yeterli disk alanı çalıştırılırsa, tam metin kataloğunu eksik satırları sona. C:\Program Files\Common Files\System\MSSearch\Bin klasöründe Gthrlog.vbs komut dosyası aracını kullanarak, aşağıdaki hata iletisi görebilirsiniz:
1 Için 00-11-12: 05: 06 DE MSSQL75: / / SQLServer/75d7831f/000F0F7B URL getirilirken hata Ekle (güncelleştirmeleri devre dışı bırakıldı çünkü 80041818 - BIR belge güncelleştirmesi reddedildi.)

Neden

Gezinme sırasında (popülasyon) disk alanı yetersiz çalıştırırsanız, MSSearch için güncelleştirmeleri duraklatıldı veya devre dışı bırakılan. Gezinme tamamen temel bildirimdir ve bildirimler MSSearch tarafından kabul edilir, veriler sonuçta katalog değil veya duraklatıldı işlenir. Ancak, SQL Server başarısız bildirim daha sonra tam bir disk sorunu nedeniyle yeniden denemez Toplayıcı devam etmek ve satır kaybedebilirsiniz.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, SQL Server 2000 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
290211BILGI: en son SQL Server 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft SQL Server 2000'de bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak SQL Server 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 290592 - Last Review: 6 Kasım 2003 Perşembe - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix KB290592 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:290592

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com