Soubor, odeslat, poštou nebo poštou (jako příloha) chybí v aplikaci Outlook Express

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 290797 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Informace o rozdílech mezi e-mailovými klienty Microsoft Outlook a Microsoft Outlook Express naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
257824OL2000: Rozdíly mezi aplikacemi Outlook a Outlook Express
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Aplikace Outlook Express nastavena jako výchozí e-mailový program, ale Poštou, Poštou (jako příloha) nebo možnosti Příjemce směrování mohou chybět po klepnutí na tlačítko Odeslat v nabídce soubor v aplikacích sady Microsoft Office 2000.

Příčina

Konfigurační soubor Win.ini je neúplný.

Řešení

Upravte soubor Win.ini (pomocí libovolného editoru prostého textu, například Poznámkový blok nebo nástroj příkaz Sysedit) způsobem:
 1. Najít úplnou cestu souboru Win.ini. Postup:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Hledat a potom klepněte na položku soubory či složky.
  2. Do pole Vyhledat soubory a složky s názvem zadejte win.ini. Vyberte v seznamu oblast jednotce c: Potom klepněte na tlačítko Hledat.
  3. Poznamenejte si úplnou cestu souboru Win.ini v pravém podokně. Pokud je uveden více než jeden soubor, zvolte soubor, jehož cesta začíná C:\Windows nebo C:\Winnt.
 2. Spusťte program Poznámkový blok. Chcete-li tak učinit, klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, přejděte na položku Příslušenství a klepněte na položku Poznámkový blok.
 3. Otevřete soubor Win.ini. To provedete, v poznámkovém bloku v nabídce soubor klepněte na tlačítko Otevřít. V poli oblast zadejte název úplné cesty souboru Win.ini, který jste si poznamenali v kroku c.
 4. Oddíl začíná [mail] najít a přidejte následující řádky. Některé řádky již mohou existovat, ale všechny nutné pro tuto funkci.
  [Pošta]
  MAPI = 1
  CMC = 1
  CMCDLLNAME=MAPI.dll
  CMCDLLNAME32 = knihovny mapi32.dll
  MAPIX = 1
  MAPIXVER = 1.0.0.1
  OLEMessaging = 1
 5. Klepněte na tlačítko Uložit a ukončete program Poznámkový blok.
 6. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Vypnout a potom klepněte na tlačítko restartovat počítač.
Klepnete-li Odeslat v nabídce soubor v aplikacích sady Microsoft Office 2000, viz možnosti Poštou, Poštou (jako příloha) nebo Příjemce směrování.

Vlastnosti

ID článku: 290797 - Poslední aktualizace: 31. ledna 2007 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook Express 5.01 Service Pack 2
 • Microsoft Outlook Express 5.5
 • Microsoft Outlook Express 6.0
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB290797 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:290797

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com