FrontPage 2002'de fotoğraf galerisini özelleştirme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 290865 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Fotoğraf Galerisi belirli bir düzende yerleştirilmiş grafik içeren bir Web sayfasıdır. Isterseniz, bu makalede, Microsoft FrontPage 2002 kullanarak fotoğraf galerisini görünümünü nasıl özelleştirebileceğiniz anlatılır. Bunu yapmak için FrontPage tarafından otomatik olarak oluşturulan Real.htm dosyayı değiştirmeniz gerekir.

Fotoğraf Galerisi özelleştirme

Aşağıdaki örnek, bir köprü görüntü başlığını değiştirmek gösterilmiştir:
 1. Yeni bir disk tabanlı Web oluşturmak ve yeni bir sayfa oluşturur.
 2. Ekle menüsünden Resim ' in üzerine gelin ve Yeni Fotoğraf Galerisi</a1>'ı tıklatın.
 3. Ekle ' yi tıklatın. Dosyadan resim veya resimleri, tarayıcı veya kamera resim dosyaları bulmak için bu seçeneği seçin. Bir resim seçin.
 4. Başlık</a0> kutusunda, başlık için kullanmak istediğiniz metni yazın. Tamam ' ı tıklatın.
 5. Dosya menüsünde Kaydet ' i tıklatın. Dosyayı Photo.htm kaydedin.
 6. FrontPage sayfayı kaydeder, sonra Web Photogallery adlı yeni bir klasör olacaktır. Ve bu klasördeki başka bir klasörü fotoğraf adlandırılacağını nnn burada nnn rasgele bir sayıdır.
 7. Foto nnn klasörünü açın ve sonra Real.htm dosyasını çift tıklatın.
 8. Fotoğrafın altındaki metni seçin ve bir köprü hale getirin.
 9. Sayfayı kaydedin.
 10. ınternet Explorer'da Photo.htm dosyası önizlemesini yapın. (Not: Bu dosyayı en son sürümünü görüntülemek için Yenile ' ı tıklatmanız gerekebilir.)
UYARı: the Real_p.htm ya da fotoğraf nnn klasöründeki Real_x.htm dosyaları düzenleme. Bu dosyaların her ikisi de, yalnızca FrontPage tarafından kullanılır ve değil değiştirilmesi.

Not: çift veya sağ tıklatıp ardından kısayol menüsünden Fotoğraf Galerisi Özellikleri ' ni tıklatarak Fotoğraf Galerisi resmi değiştirirseniz, Real.htm dosyaya yapılan değişikliklerin üzerine yazılacak.
Referanslar

Fotoğraf galerileri ile çalışma hakkında daha fazla bilgi için Yardım menüsünde Microsoft FrontPage Yardım ' ı tıklatın, Fotoğraf Galerisi, Office Yardımcısı'na veya Yanıt Sihirbazı'nı yazın ve sonra döndürülen konuları görüntülemek için Ara ' yı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 290865 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft FrontPage 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdisplay kbgraphic kbhowtomaster KB290865 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:290865

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com