Klasör yeniden yönlendirme Grup ilkesi ile yukarı ayarlandığında olay KIMLIĞI 101 ve olay KIMLIĞI 1000 iletileri görüntülenen bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 291087 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Grup ilkesi'nin klasör yeniden yönlendirme bileşenini ayarlandığında, aşağıdaki olay KIMLIĞI 1000 ve olay KIMLIĞI 101 iletiler uygulama günlüğüne kaydedilebilir:
Olay türü: hata
Hata olay Kaynağı: Userenv
Olay kategorisi: yok
Olay KIMLIĞI: 1000
Tarihi: tarih
Süre: zaman
Kullanıcı: Nt AUTHORITY\SYSTEM
Bilgisayar: bilgisayar adı
Açıklama: Grup ilkesi istemci tarafı uzantısı klasör yeniden yönlendirme bayrakları (0) geçirilen ve (1307) bir hata durumu kodunu döndürdü.
Olay türü: hata
Olay kaynağı: Klasör yeniden yönlendirme
Olay kategorisi: Hiçbiri olay KIMLIĞI: 101
Tarihi: tarih
Süre: zaman
Kullanıcı: etkialanı\kullanıcı
Bilgisayar: bilgisayar adı
Açıklama: masaüstü klasör yeniden yönlendirme işlemi başarısız oldu. Yeniden yönlendirilen klasör için yeni dizin oluşturulamadı. \\Computername\Redirected paylaşılan klasörüne yeniden yönlendirilecek klasörün yapılandırılır; son Genişletilmiş yol \\Computername\Redirected paylaşılan klasör. Aşağıdaki hata oluştu: Bu bir güvenlik KIMLIĞI bu nesnenin sahibi olarak atanmamış olabilir.

Neden

Grup ilkesi, klasör yeniden yönlendirme bileşenini için kullandığınızda bu sorun oluşabilir. Grup ilkesi'nin klasör yeniden yönlendirme bileşenini, temel, Gelişmiş veya yok ayarlamak için bir seçenek vardır. Hedef sekmesinde temel Ayarları'nı tıklatın ve Ayarlar altında kullanıcının klasör adı özel haklar ver) onay kutusunu tıklatıp seçin, klasör yeniden yönlendirme bileşenini başarısız olur ve olay iletileri görüntülenebilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>:
  1. Uygun Grup ilkesi etki alanından yüklenemedi.
  2. Kullanıcı Yapılandırması ' nı tıklatın, Windows Ayarları ' nı tıklatın ve sonra Klasör yeniden yönlendirme ' yi tıklatın.
  3. Uygun klasör yeniden yönlendirme bileşeni sağ tıklatın ve sonra da Properties ' i tıklatın.
  4. Temel ayar hedef sekmesini tıklatın ve Ayarlar altında kullanıcının klasör adı özel haklar ver) onay kutusunu tıklatıp temizleyin.
  5. Ayarları kaydedin ve çıkın.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 291087 - Last Review: 1 Mart 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 6.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbenv kberrmsg kbprb KB291087 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:291087

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com