WD2002: Często zadawane pytania dotyczące "Zezwalaj na szybkie zapisywanie"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 291181 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.

Wersja dla programu Microsoft Word 98 dla komputerów Macintosh Edition niniejszego artykułu, 192433.
Wersja dla programu Microsoft Word 97 niniejszego artykułu, 192480.
Wersja dla programu Microsoft Word 2000 niniejszego artykułu, 197978.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

Odpowiedzi na niektóre często zadawane pytania dotyczące Zezwalaj na szybkie zapisywanie Funkcja w programie Microsoft Word.

Więcej informacji

 1. Jaka jest różnica między szybkim Zapisz i Zapisz pełnego?

  W programie zapisać dokument zapisany z szybkim, fizyczny porządek znaków przechowywanych w pliku nie odpowiada logicznemu porządkowi znaków w dokumencie, który reprezentuje plik. Innymi słowy zmiany w pliku są dołączane do końca pliku.

  W programie zapisać dokument zapisany w sposób pełny, fizyczny porządek znaków przechowywanych w pliku jest taka sama, jak porządek logiczny znaki w dokumencie, który reprezentuje plik. Innymi słowy zmiany w pliku są włączone do zawartości pliku w określonym miejscu, w którym dokonano zmiany.

  UWAGA: Kiedy zwiększyć rozmiary plików Zezwalaj na szybkie zapisywanie funkcja jest włączona.
 2. Jak zmienić ustawienia funkcji "Zezwalaj na szybkie zapisywanie"?

  Na Narzędzia menu, kliknij przycisk Opcje. Na Zapisz kartę, kliknij, aby zaznaczyć lub wyczyścić Zezwalaj na szybkie zapisywanie Zaznacz pole wyboru, a następnie kliknij przycisk OK.

  UWAGA: Domyślnie Zezwalaj na szybkie zapisywanie funkcja nie jest zaznaczone w tej wersji programu Microsoft Word. Jednak ustawienie domyślne jest inne niż w starszych wersjach programu Word.
 3. Kiedy program Word wykonać szybkie zapisywanie?

  Gdy Zezwalaj na szybkie zapisywanie funkcja jest zaznaczona, program Word może dokonać szybkiego zapisywania podczas zapisywania zmian do dokumentu. Po kliknięciu przycisku Zapisz (lub na Plik menu, kliknij przycisk Zapisz), Program Word może wykonać szybkie zapisywanie lub pełne zapisywanie dokumentu.
 4. Kiedy program Word wykonywał pełne zapisywanie?

  Program Word wykonuje pełne zapisywanie dokumentu, jeśli wystąpi którykolwiek z następujących zdarzeń:
  • 15 Szybkie zapisywanie dokumentu. Program Word wykonuje zwykle 14 fast operacji zapisywania przed wykonywania pełnego zapisywania.

   - lub -
  • Po kliknięciu przycisku Zapisz i wiele zmian dokonanych w dokumencie.

   UWAGA: Ma możliwości ustalenia lub zmienić liczbę zmian w dokumencie. Ponieważ zmiany są dołączane na końcu pliku fizycznego dokumentu, osiągnie punktu, gdzie fizyczne dokument wymaga ponownego tak, aby ponownie, zmiany w pliku można włączyć do zawartości pliku w określonym miejscu, gdzie dokonano zmiany.

   - lub -
  • Po kliknięciu przycisku Zapisz oraz Zezwalaj na szybkie zapisywanie pole wyboru nie jest zaznaczone (wyłączona).

   - lub -
  • Podczas zapisywania dokumentu w innym formacie, takich jak Rich Text Format (RTF).
 5. Dlaczego program Word Wykonaj szybkie należy zapisać?

  Jeśli możesz włączyć Zezwalaj na szybkie zapisywanie Funkcja, program Word dołącza wszelkie zmiany na końcu pliku dokumentu, a nie cały plik re-writing. W Zezwalaj na szybkie zapisywanie Funkcja zatem trwa krócej niż pełne zapisywanie dokumentu. Różnica czasu jest widoczne tylko podczas pracy z bardzo dużych dokumentów.
 6. Kiedy nie należy używać funkcji "Zezwalaj na szybkie zapisywanie"?

  Będzie udostępniana dokumentów zawierających poufne informacje, które zostały usunięte, należy wymusić Word wykonanie pełnego zapisywania dokumentu. Aby wymusić Word wykonać pełny zapis Włączanie, wyłączanie Zezwalaj na szybkie zapisywanie Funkcja, a następnie kliknij Zapisz.Aby uzyskać dodatkowe informacje kliknij numer artykułu poniżej w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
  287081 WD2002: Otwarcie pliku w edytorze tekstów Wyświetla usuniętego tekstu
 7. Podczas pracy nad dokumentem z lokalizacji sieciowej, dlaczego program Word wydają się mieć tę samą ilość czasu, aby zapisać dokument, niezależnie od tego, w jaki sposób mam zestaw funkcji "Zezwalaj na szybkie zapisywanie"?

  Jest to zgodne z projektem. Nie można wykonać szybkie zapisywanie w sieci. Jeśli Zezwalaj na szybkie zapisywanie funkcja jest włączona, program Word ignoruje tę funkcję podczas zapisywania dokumentu w sieci.
 8. Po włączeniu funkcji "Zawsze twórz kopię zapasową" Dlaczego jest Zezwalaj funkcja Szybkie zapisywanie wyłączona?

  Kopia dokumentu nie można zapisać (utworzonych) kiedy program Word wykonuje szybkie zapisywanie dokumentu. Po kliknięciu przycisku Zawsze twórz kopię zapasowąProgram Word automatycznie wyłącza Zezwalaj na szybkie zapisywanie Funkcja. W związku z tym po wybraniu Zezwalaj na szybkie zapisywanieProgram Word automatycznie wyłącza Zawsze twórz kopię zapasową Funkcja, jeśli jest zaznaczone.
 9. Co to jest funkcja "Zezwalaj na zapisywanie w tle"?

  Ta funkcja zapisuje dokumenty w tle, dzięki czemu można kontynuować pracę w programie Word podczas zapisywania dokumentu (w całości, Zapisz lub fast Zapisz). Pasek, gdy program Word wykonuje albo pełne zapisywanie lub szybkie zapisywanie w tle stanu pojawia się pulsująca ikona dysku.

  UWAGA: Zezwalaj na zapisywanie w tle funkcja jest zaznaczona (włączona) domyślnie w tej wersji programu Word. Jednak ta funkcja jest domyślnie wyłączona w starszych wersjach programu Word.

Właściwości

Numer ID artykułu: 291181 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Słowa kluczowe: 
kbdta kbhowto kbmt KB291181 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:291181

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com