Chyba: IsAlive zaškrtnutí není spuštěn v kontextu účtu BUILTIN\Administrators v SQL Server 2000 Enterprise Edition

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 291255 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
CHYBA Č: 352513 (SHILOH_BUGS)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V SQL Server 2000 Books Online pod nadpisem "Používání zhodnocení" v tématu "Vytváření Failover cluster" následující je uveden:
Účtu BUILTIN\Administrators by neměli odebírat ze serveru SQL. IsAlive podproces spuštěn v kontextu účtu Clusterové služby a není účet služby SQL Server. Clusterová služba musí být součástí skupiny správce v každém uzlu clusteru. Odebrání účtu BUILTIN\Administrators IsAlive podproces již nebude moci vytvořit důvěryhodné připojení a ztratí přístup k virtuálnímu serveru.
SQL Server 2000 budou zaškrtnutí IsAlive stále úspěšné Pokud odebrání účtu BUILTIN\Administrators. To platí, pokud účet služby spuštěna Clusterová služba se může přihlásit k počítači je spuštěn SQL Server pro kontrolu IsAlive. SQL Server prostředku DLL (Sqsrvres.dll) spuštěna v kontextu účtu služby Microsoft Cluster Server (MSCS) účtu BUILTIN\Administrators. Pokud služba nemůže přihlásit k počítači je spuštěn SQL Server, kontrola IsAlive selže a způsobí selhání dojít.

Další informace o způsobu využívána účet BUILTIN\Administrator skupiny a clusteru služby v clusteru klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
263712INF: Jak zabránit WINDOWSNT Administrators od Správa serveru SQL zařazených do clusteru

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se to být problém v SQL Server 2000.

Vlastnosti

ID článku: 291255 - Poslední aktualizace: 6. dubna 2006 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbbug kbpending KB291255 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:291255

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com