Ako používať tlačidlá možností automatických opráv v programe Excel

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 291357 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

S Hypertextové prepojenia automatických opráv tlačidlo v programe Microsoft Excel, môžete použiť niekoľko možností, ktoré súvisia s procesom písania hypertextové prepojenia v bunke. Na rozdiel od iných možností obnovenia, Hypertextové prepojenia automatických opráv tlačidlo vždy sa zobrazí pod ľavom dolnom rohu bunky, ak napíšete adresu.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Obrázok z bunky so tlačidlo Auto správne hypertextové prepojenie

Ako používanie možnosti automatických opráv

Po kliknutí na tlačidlo Hypertextové prepojenia automatických opráv tlačidlo, sprístupnia tri možnosti ponuky:
Vrátiť hypertextové prepojenieNevytvárať automaticky prepojeniaNastaviť možnosti automatických opráv
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Obraz z menu automatických opráv hypertextové prepojenie
Keď zadáte webovú adresu do bunky pracovného hárka, predvolenú akciu automatických opráv je Konvertovať text webovú adresu na hypertextový odkaz, ktorý poukazuje na adresu. V Vrátiť hypertextové prepojenie príkaz skonvertuje hypertextový odkaz späť na text. Ak kliknete na tento príkaz omylom, v ponuke poskytuje Znova hypertextové prepojenie príkaz, ktorý vám umožní previesť text späť na hypertextové prepojenie.

Po kliknutí na tlačidlo Nevytvárať automaticky prepojenia príkaz, hypertextové prepojenie, ktoré Hypertextové prepojenia automatických opráv tlačidlo je konvertovaná na text, a Písaní nahrádzať možnosť nahradiť Internetové a sieťové cesty hypertextovými prepojeniami nie je vybratý. V dôsledku toho všetky následné webové adresy zadané v programe Excel zostanú ako text, program-široký. Vynútiť Excel nahradiť internetové a sieťové cesty hypertextovými prepojeniami znova, postupujte nasledovne:
  1. Na Nástroje ponuky, kliknite na tlačidlo Možnosti automatických opráv.
  2. V Automatické opravy dialógové okno, vybrať kliknutím Internetové a sieťové cesty hypertextovými prepojeniami políčko na Automatický formát ako ste typ kartu a potom kliknite na tlačidlo OK.
Tretia možnosť ponuky, Nastaviť možnosti automatických opráv, vám umožňuje priamy prístup k Automatické opravy dialógovom, takže si môže prispôsobiť tento a ďalšie možnosti automatických opráv. Táto možnosť je prístupná výberom Možnosti automatických opráv na Nástroje menu, rovnako.

Ako chápať funkcie automatických opráv hypertextové prepojenie

V Automatické opravy hypertextové prepojenie tlačidlo funguje odlišne ako iné inteligentnej značky tlačidlá niekoľkými spôsobmi. Ako už bolo spomenuté, jej ľahké rozhranie je značne nižší, než iné tlačidlo inteligentnej značky. Okrem toho, hoci ostatné tlačidlá sú k dispozícii iba do nejakú akciu kladie inom prípade späť komín, Automatické opravy hypertextové prepojenie tlačidlo zostáva k dispozícii, kým súbor je zatvorený, alebo kým hypertextové prepojenie je konvertovaná na text.

Toto tlačidlo sa odstráni z bunky iba vtedy, ak bunka je konvertovaná na text a niektoré akcie sa pridá do zoznamu akcií na vrátenie. Keď sa tento scenár vyskytne, Automatické opravy hypertextové prepojenie tlačidlo sa odstráni z bunky. Len o opätovné zadanie textu v bunke urobiť si tlačidla k dispozícii opäť pre danú bunku. Všetky Automatické opravy hypertextové prepojenie tlačidlá sú odstránené po zavretí súboru. Pri otvorení súboru, Automatické opravy hypertextové prepojenie tlačidlo nie je zobrazený na akýkoľvek text hypertextového prepojenia, ktoré sa už v súbore.

ODKAZY

Ďalšie informácie o používaní inteligentných značiek automatických opráv hypertextové prepojenie a iné inteligentné značky v programe Excel, kliknite na tlačidlo Pomocník programu Microsoft Excel na Pomocník ponuka, typu inteligentné značky v Asistentovi programu Office alebo Sprievodcu odpoveďami a potom kliknite na tlačidlo Vyhľadávanie zobrazte príslušné témy.
291359 Xl2002: Ako používať inteligentné značky Možnosti automatického vyplnenia
291358 AKO na TO: Použite tlačidlá možnosti prilepenia v programe Excel 2002
291361 AKO: Pomocou tlačidla Možnosti v programe Excel 2002 kontroly chýb
291363 Xl2002: Ako používať "Vložte možnosti" tlačidlo v programe Excel 2002

Vlastnosti

ID článku: 291357 - Posledná kontrola: 29. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbgraphxlinkcritical kbhowtomaster kbmt KB291357 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:291357

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com