Jak używać w programie Excel przycisk Opcje Autowypełniania

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 291359 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

Po wypełnieniu danych na podstawie sąsiednich komórek przez przeciąganie uchwyt wypełniania w programie Microsoft Excel Opcje Autowypełniania wyświetlany jest przycisk poniżej i po prawej stronie wypełnionego zaznaczenia. Po kliknięciu przycisku Opcje Autowypełniania zostanie wyświetlony przycisk listy opcji, który Pozwala wybrać do wypełnienia komórki z tekstem lub danymi i czy nie zawiera format początkowej selekcji genetycznej lub skopiować tylko format.
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Obraz listy Opcje Autowypełniania "Kopiuj"zaznaczonych komórek.
W Opcje Autowypełniania Ponadto jest wyświetlany przycisk Po zaznaczeniu Autowypełnianie Opcja w Seria okno dialogowe. Aby pokazać Seria okno dialogowe, użyj jednej z następujących procedur, w stosownych przypadkach dla wersji programu Excel, że są uruchomione:
  • W programie Microsoft Office Excel 2007 i Excel 2010 kliknijStrona główna a następnie kliknij Wypełnienie w Edycja Grupa.
  • W programie Microsoft Office Excel i starszych wersjach programu Excel wskaż polecenie Wypełnienie na Edycja menu, a następnie kliknij Seria.
W dostępne opcje zależą od typu zawartości w komórkach (tekstu lub numery) i format danych. Można użyć Seria polecenie Znajdź Autowypełnianie Opcja i inne opcje.

Więcej informacji

Aby wyświetlić listę opcji Auto-wypełnianie opcji, kliknij przycisk Opcje Autowypełniania przycisk. Lista opcji zmienia się zgodnie z typem danych: tekst i formuły, liczby miesięcy, dni tygodnia i daty. Pełną listę opcji, które mogą dostępne są następujące:
Kopiowanie komórek
Wypełnianie serią
Wypełnij tylko formatami
Wypełnij bez formatowania
Wypełnij dni
Wypełnij dniami powszednimi
Wypełnij miesiącami
Wypełnij latami
Te same opcje osiem znajdują się również w menu skrótów który jest wyświetlany, kliknij prawym przyciskiem myszy i przeciągnij uchwyt wypełnienia do sąsiednich komórek. W Opcje Autowypełniania przycisk nie jest wyświetlany, gdy używasz tej metody.

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących różnych typów inteligentnych znaczniki, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
291357Jak używać przyciski Opcje Autokorekty w programie Excel
291358 Używanie przycisku Opcje wklejania w programie Excel
291361 Używanie przycisku Opcje sprawdzania błędów w programie Excel 2002 lub w programie Excel 2003
291363 Używanie przycisku "Opcje wstawiania" w programie Excel 2002 lub w programie Excel 2003

Właściwości

Numer ID artykułu: 291359 - Ostatnia weryfikacja: 20 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
  • Microsoft Office Excel 2003
  • Microsoft Excel 2010
Słowa kluczowe: 
kbexpertisebeginner kbgraphxlinkcritical kbhowto kbinfo kbmt KB291359 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:291359

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com