ID článku: 291473 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Pokud jste zákazníkem Small Business, najít další řešení potíží a studijních materiálů na Podpora pro malé firmy .
Aplikace Microsoft Word 2000 verzi tohoto článku v tématu 212339.

Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Dokument v aplikaci Microsoft Word 2010 a ve starších verzích lze automaticky formátovat jako při psaní nebo všechny současně. V obou případech můžete určit, které automatické změny v aplikaci Word provedeny, a také můžete vypnout možnosti automatického formátování. Tento podrobný článek popisuje, jak vypnout možnosti automatického formátování.

Další informace

Automatický formát lze použít následujícími způsoby:
  • Aplikace Word automaticky zformátuje položky, například nadpisů, seznamů s odrážkami a číslovaných seznamů, ohraničení, čísla a symboly při psaní dokumentu. Můžete určit, které automatické změny, vytvoří aplikace Word nebo můžete vypnout automatický formát úplně.
  • Můžete automaticky formátovat text vybraný dokument nebo celé neformátovaný dokument, například e-mailové zprávy po klepnutí na tlačítko Automatický formát v nabídce Formát . Můžete zkontrolovat, přijmout nebo odmítnout jednotlivé změny.
  • Ve výchozím nastavení Automatický formát příkaz není k dispozici na pásu karet v aplikaci Word 2007 nebo novější verze. Pokud chcete ručně formátovat text vybraný dokument nebo celé neformátovaný dokument v aplikaci Word 2007 nebo novější verze, můžete použít Automatický formát příkaz.
Ve výchozím nastavení možnosti automatického formátování jsou zapnuty "" při prvním spuštění aplikace Word. Možnosti, které nechcete, můžete vypnout.

Vypnutí možností automatického formátování

Chcete-li vypnout možnosti automatického formátování, použije aplikace Word, postupujte podle kroků pro verzi aplikace Word, které jsou spuštěny.

2013 Aplikace Word, Word 2010 nebo Word 2007

Aplikace Word 2003 či Word 2002

Odkazy


Další informace o vypnutí možností automatického formátování a znamená, co jednotlivé možnosti automatického formátování získáte v následujícím článku:

Vrátit zpět nebo vypnout automatické formátování


Další informace o možnosti automatického formátování v aplikaci Word stiskněte klávesu F1 a hledání pro automatický formát v nápovědě k aplikaci Microsoft Word.

Vlastnosti

ID článku: 291473 - Poslední aktualizace: 27. prosince 2012 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 2013
  • Microsoft Word 2010
  • Microsoft Office Word 2007
  • Microsoft Office Word 2003
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbFAQ kbgraphxlinkcritical kbhowtomaster kbproof kbmt KB291473 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 291473

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com