Artikli ID: 291473 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Selle artikli Microsoft Word 2000 kohta käiva versiooni vaatamiseks klõpsake linki212339.

Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

Saate dokumenti rakenduses Microsoft Word 2010 ja varasemates versioonides tippimise ajal või kõik korraga automaatselt vormindada. Mõlemal juhul saate juhtida, milliseid automaatseid muudatusi Word teeb, ja ka automaatvormingu suvandid välja lülitada. Selles juhendavas artiklis kirjeldatakse, kuidas automaatvormingu suvandeid välja lülitada.

Lisateave

Automaatvorming töötab järgmiselt.
  • Word vormindab dokumendi tippimise ajal automaatselt üksusi, nagu pealkirjad, täpp- ja numbriloendid, piirjooned, numbrid ja sümbolid. Saate kontrollida, milliseid automaatseid muudatusi Word teeb, või võite automaatvormingu täielikult välja lülitada.
  • Saate vormindada automaatselt valitud dokumendi teksti või kogu vormindamata dokumenti, nt meilisõnumit, klõpsates suvandit Automaatvorming menüüs Vorming. Saate iga muudatust vaadata, heaks kiita või tagasi lükata.
  • Vaikimisi pole rakenduses Word 2007 või uuemas versioonis lindil käsku Automaatvorming. Kui soovite valitud dokumendi teksti või kogu vormindamata dokumenti rakenduses Word 2007 või hilisemates versioonides käsitsi vormindada, võite kasutada käsku Automaatvorming.
Vaikimisi on automaatvormingu suvandid Wordi esmakordsel käivitamisel aktiveeritud. Saate lülitada välja suvandid, mida te ei soovi.

Automaatvormingu suvandite väljalülitamine

Wordi rakendatavate automaatvormingu suvandite väljalülitamiseks järgige selle Wordi versiooni juhiseid, mida kasutate.

Word 2013, Word 2010 või Word 2007

Word 2003 või Word 2002

Viited


Lisateavet automaatvormingu suvandite väljalülitamise ja selle kohta, mida iga automaatvormingu suvand tähendab, leiate järgmist artiklit klõpsates.  

Automaatvormingu tagasivõtmine või väljalülitamine


Wordi automaatvormingu suvandite kohta lisateabe saamiseks vajutage klahvi F1 ja otsige automaatvormingut Microsoft Wordi spikris.
Märkus. See artikkel on otse Microsofti tugiorganisatsioonist loodud artikkel ?FAST PUBLISH? (Kiiravaldamine). Selles sisalduv teave edastatakse probleemide ilmnemisel olemasoleval kujul. Kiiresti kättesaadavaks muutmise tõttu võib materjalides esineda trükivigu ja neid võidakse mis tahes ajal ette teatamata parandada. Muude asjaolude korral vaadake kasutustingimusi.

Atribuudid

Artikli ID: 291473 - Viimati läbi vaadatud: 3. oktoober 2013 - Redaktsioon: 3.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft Word 2013
  • Microsoft Word 2010
  • Microsoft Office Word 2007
  • Microsoft Office Word 2003
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Märksõnad: 
kbgraphxlinkcritical kbhowtomaster kbproof KB291473

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com