Numer ID artykułu: 291473 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Wersja tego artykułu do programu Microsoft Word 2000 zobacz temat 212339.

Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

Można automatycznie formatować dokument w programie Microsoft Word 2010 i we wcześniejszych wersjach jako podczas pisania lub wszystkie w tym samym czasie. W obu przypadkach można kontrolować automatycznymi zmianami sprawia, że program Word, a można także wyłączyć opcje automatycznego formatowania. W tym artykule opisano, jak wyłączyć opcje Autoformatowania.

Więcej informacji

Funkcja autoformatowania działa w następujący sposób:
  • Program Word automatycznie formatuje elementy, takie jak nagłówki, listy punktowane i numerowane, obramowania, numery i symbole podczas pisania dokumentu. Można kontrolować automatyczne zmiany, które sprawia, że program Word lub użytkownik może całkowicie wyłączyć Autoformatowanie.
  • Gdy w Format menu kliknij polecenie Autoformatowanie może automatycznie formatować tekst w wybranym dokumencie lub cały niesformatowany dokument, takie jak wiadomości e-mail. Można przeglądać, akceptować lub odrzucać każdą ze zmian.
  • Domyślnie polecenie Autoformatowanie nie jest dostępne na Wstążce w programie Word 2007 lub nowszej wersji. Jeśli chcesz ręcznie sformatować tekst w wybranym dokumencie lub cały niesformatowany dokument w programie Word 2007 lub nowszej wersji, należy użyć polecenia Autoformatowanie .
Domyślnie opcje Autoformatowania są włączone "" podczas pierwszego uruchomienia programu Word. Możesz wyłączyć opcje, których nie chcesz.

Wyłączanie opcji Autoformatowania

Aby wyłączyć opcje automatycznego formatowania, których dotyczy programu Word, wykonaj kroki odpowiednie dla używanej wersji programu Word, które są uruchomione.

2013 Programu Word, program Word 2010 lub Word 2007

Word 2003 lub Word 2002

Materiały referencyjne


Aby uzyskać więcej informacji na temat Wyłączanie opcji Autoformatowania i oznacza każdej opcji Autoformatowania kliknij następujący artykuł:

Cofanie lub wyłączanie automatycznego formatowania


Aby uzyskać więcej informacji na temat opcji autoformatowania w programie Word naciśnij klawisz F1 i poszukaj Autoformatowanie w Pomocy programu Microsoft Word.

Właściwości

Numer ID artykułu: 291473 - Ostatnia weryfikacja: 10 października 2013 - Weryfikacja: 6.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Word 2013
  • Microsoft Word 2010
  • Microsoft Office Word 2007
  • Microsoft Office Word 2003
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Słowa kluczowe: 
kbgraphxlinkcritical kbhowtomaster kbproof kbmt KB291473 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 291473

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com