Номер статті: 291473 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Microsoft Word 2000 версія цієї статті див. 212339.

Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Можна автоматично форматувати документ у Microsoft Word 2010 і попередніх версій або, як ви типу, або всі одночасно. В обох випадках ви можете контролювати, які автоматичні зміни слово робить, і можна також вимкнути параметри автоматичного форматування. У цій статті описується вимкнення параметрів автоформату.

Додаткові відомості

Автоформат працює таким чином:
  • Microsoft Word автоматично форматує елементи, такі як заголовки, маркіровані та нумеровані списки, межі, числа та символи під час вводу документа. Ви можете контролювати, які автоматичні зміни слово робить, або ви можете вимкнути Автоформат повністю.
  • Можна автоматично форматувати текст вибраного документа або цілому неформатований документ, наприклад повідомлення електронної пошти, коли ви натисніть кнопку Автоформат меню Формат . Можна переглянути, прийняти або відхилити кожну зміну.
  • За промовчанням на Автоформат команда недоступна на стрічці в Microsoft Word 2007 або пізніших версій. Якщо ви хочете, щоб вручну форматувати текст вибраного документа або цілому неформатований документ у Word 2007 або пізнішої версії, можна використовувати в Автоформат команда.
За промовчанням параметри автоформатування увімкнено "" під час першого запуску Word. Можна вимкнути параметри, які ви не хочете.

Вимкнення параметрів автоформату

Щоб вимкнути параметри автоматичного форматування, що застосовується у Microsoft Word, виконайте дії для версії Microsoft Word, яка використовується.

2013 Слово, слово 2010 або Word 2007

Word 2003 або Word 2002

Посилання


Щоб отримати додаткові відомості про вимкнення параметрів автоформату і означає, що кожний параметр автоформатування клацніть наступні статті:

Скасування або вимкнення автоматичного форматування


Щоб отримати додаткові відомості про параметри автоформатування у Word натисніть клавішу F1 і пошук для Автоформат у довідці Microsoft Word.

Властивості

Номер статті: 291473 - Востаннє переглянуто: 12 липня 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Microsoft Word 2013
  • Microsoft Word 2010
  • Microsoft Office Word 2007
  • Microsoft Office Word 2003
  • Microsoft Word 2002 - стандартний випуск
Ключові слова: 
kbgraphxlinkcritical kbhowtomaster kbproof kbmt KB291473 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 291473

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com