Oprava: namísto aktivační události, které pomocí tabulky práce způsobit paměť

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 291540 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
BUG #: 352077 (SHILOH)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

MÍSTO vzniku aktivačních událostí, které vyžadují použití worktables způsobit nevracení fondu vyrovnávací paměti serveru SQL Server na každém spuštění.

Příčina

Sadu řádků přidružené worktable není uvolněna při dokončení aktivační událost.

Řešení

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud se nezobrazí v této části, podat žádost služby Microsoft a odbornou pomoc, můžete tuto opravu hotfix získat.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
   File name     Platform
   ----------------------

   S80258i.exe   INTEL
				
Poznámka: z důvodu k závislostem souborů nejnovější opravy hotfix nebo funkce, která obsahuje výše uvedené soubory mohou obsahovat další soubory.

Jak potíže obejít

Revize aktivační procedury INSTEAD OF tam, kde je to možné, aby využití tabulky prací. Konkrétně vyhledat oblastí přidružený k řazení a seskupování nebo využívají index, Průvodce optimalizací zkontrolovat indexy.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že tato problém v serveru SQL Server 2000.

Vlastnosti

ID článku: 291540 - Poslední aktualizace: 7. října 2005 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbbug kbfix kbqfe kbsqlserv2000sp1fix KB291540 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:291540

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com