Program Outlook nie może połączyć się przez zaporę lub serwer proxy, który wykonuje translacji adresów sieciowych (NAT) między sieciami publicznymi i prywatnymi

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 291615 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Aby program Microsoft Outlook 2000, Outlook 98 i Outlook 97 wersja tego artykułu zobacz 238390.
Wersja dla programu Microsoft Outlook Web Access 5.5 niniejszego artykułu, 238954.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Klienci programu Microsoft Outlook nie może połączyć się przez zaporę lub Serwer proxy, który wykonuje translacji adresów sieciowych (NAT) między sieci publiczne i prywatne.

Przyczyna

Gdy pakiety IP, które zawierają remote procedure call Informacje (RPC) są edytowane podczas translacji, RPC utraty pakietów IP informacje dotyczące łączności. Powoduje to, że klient nie ma połączenia z serwerem. Ponadto program Outlook może mieć problemy rozpoznawania nazwy Komputer Microsoft Exchange Server za serwera zapory lub serwera proxy.

Obejście problemu

Obejścia zapory lub serwery proxy, które nie są na podstawie systemu Microsoft Windows NT jest dokonać translacji jeden do jednego między dwie sieci. Jest to tak zwane "Otwieranie z potoku lub tunel" między sieci publiczne i prywatne. Powoduje przejście wszystkie żądania do określonego adresu sieci publiczne i przekazuje je bezpośrednio do sieci prywatnej. Dla dodatkowe informacje na temat Konfigurowanie translacji jeden do jednego można znaleźć w dokumentacji dostarczonej przez producenta

Jeden do jednego Tłumaczenie lub potoku nie działa dla Zapory systemu Windows NT i serwera proxy serwery, ponieważ klient programu Outlook próbuje powiązać do punktu końcowego port Mapper (EPM), port 135 w zaporze. Ten serwer nie zwraca. Popraw informacje dotyczące łączności Exchange Server do klienta programu Outlook.

Około innej pracy możliwe jest użycie programu Outlook Web Access. To tylko wymaga, umożliwiające ruch HTTP za pośrednictwem serwera zapory lub serwera proxy.

Więcej informacji

Aby uzyskać dodatkowe informacje zobacz następujące Request for Comments (RFC):
RFC 1631 - Translator adresów sieciowych IP (NAT)
RFC 1918 - Address Allocation for Private Internets
Te specyfikacje RFC można znaleźć w następującej witrynie sieci Web:
http://www.RFC-Editor.org


Właściwości

Numer ID artykułu: 291615 - Ostatnia weryfikacja: 21 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Słowa kluczowe: 
kbnetwork kbprb kbmt KB291615 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:291615

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com