Outlook, bir güvenlik duvarı veya ağ adresi çevirisi (NAT) genel ve özel ağ arasında işlemini gerçekleştiren proxy sunucusu aracılığıyla bağlanamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 291615 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bir Microsoft Outlook 2000, Outlook 98 ve Outlook 97 sürümü, bu makalede, "238390" konusuna bakın.
Bu makalenin Microsoft Outlook Web Access'i 5.5 sürümü için bkz: 238954.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Outlook istemcilerinden, ortak ve özel ağ arasında ağ adresi çevirisi (NAT) gerçekleştiren bir güvenlik duvarı veya proxy sunucu üzerinden bir bağlantı kuramıyor.

Neden

(RPC) uzaktan yordam içeren IP paketlerini arama bilgileri çevirisi sırasında düzenlenmiş, IP paketlerini RPC kaybetmesine bağlantı bilgileri. Bu durum, istemcinin sunucuya bağlanmasına neden olur. Ayrıca, Outlook, güvenlik duvarı veya proxy sunucu arkasındaysa Microsoft Exchange Server bilgisayarının ad çözümleme sorunları olabilir.

Pratik Çözüm

Iki ağ arasında bire bir çevirisi gerçekleştirmek için geçici BIR çözüm için güvenlik duvarı veya proxy sunucuları, Microsoft Windows NT tabanlı olduğundan. Bu, "ortak ve özel ağlar arasında bir kanal veya tünel açma" olarak da adlandırılır. Bu, ortak ağ üzerindeki belirli bir adres için tüm istekleri alır ve bunları doğrudan özel ağa aktarır. Üzerinde tekliden tekliye çeviri yapılandırma hakkında ek bilgi için lütfen üreticinizin belgelerine başvurun.

Windows NT tabanlı güvenlik duvarları için tekliden tekliye çeviri ya da kanal çalışmaz ve proxy sunucuları (EPM) son nokta eşleştiricisi bağlantı noktasına bağlamak, Outlook istemcisi çalışır, çünkü güvenlik duvarında 135 numaralı bağlantı noktası. Bu sunucu için Outlook istemcisini doğru Exchange Server bağlantı bilgilerini döndürmüyor.

Başka bir olası yaklaşık Outlook Web Access'i kullanmak için çalışmadır. Bu, yalnızca güvenlik duvarı veya proxy sunucusu üzerinden HTTP trafiğe izin vermek gerekir.

Daha fazla bilgi

Ek bilgi için lütfen aşağıdaki istekleri Comments (RFCs) bakın:
<a1>RFC</a1> 1631 - IP ağ adresi çeviricisi (NAT)
RFC 1918 - özel ınternet'ler için adres ayırma
Bu RFC'lerde, aşağıdaki Web sitesinde bulunabilir:
http://www.rfc-editor.org


Özellikler

Makale numarası: 291615 - Last Review: 31 Ocak 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbnetwork kbprb KB291615 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:291615

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com