Ekler Outlook 2002 tarafından sıkıştırılmıyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 291637 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Bu makalenin Microsoft Outlook 2000 sürümü için bkz: 195563.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Metin iletileri g ö nderilmesine ek olarak, Microsoft Outlook 2002, iletilerinizi ekli dosyalar gönderebilirsiniz. Iletide bir ek de dahil olmak üzere, iletinizin dosya boyutunu artırır ve aktarım hızını etkileyen ve oluşturabilirsiniz ağ sorunları.

Bu azaltmak için bir dosya sıkıştırma ile yoludur. Ancak, e-posta standartlarını nedeniyle, Microsoft Outlook dosya ekleri sıkıştırmak değil.

Daha fazla bilgi

Aşağıdaki üçüncü taraf olan gerçekleştiren ürünleri dosya sıkıştırması.

BKZip 98 (Bernd Kemmlers)

http://bks.simplenet.com
Oluşturmak, görüntülemek ve zip dosyaları ayıklamanız olanağı sunar. Ayrıca, sıkıştırma düzeyleri sağlar.

En fazla sıkıştırma (C2C Systems)

http://www.c2c.com/max-compression.aspx
Bu eklenti, otomatik olarak sıkıştırır ve ek Outlook açar.

TurboZip (Pasifik Gold Sahili)

http://www.turbozip.com
Arşivler ve iletileri dosyaları unzipping veya kod çözme çalışabilirsiniz. Yerleşik bir ActiveX denetimi için WYSIWYG sunduğu (gördüklerinizi ne almak içindir) Microsoft Office 97 belgeleri ve çalışma sayfaları görüntüleme.

WinZip (Niko Mak Computing, ınc.)

http://www.winzip.com
Yerleşik özellikler WinZip TAR, gzip, UNIX sıkıştırma, UUencode, BinHex ve MIME gibi yaygın ınternet dosya biçimleri için destek. ARC ARJ ve LZH dosyaları, dış program desteklenir. Dosyaların ayıklanması olmadan içeriği görüntülemek için posta dosyaları, klasörleri olarak gösterir. Destekler Evrensel ALAN biçiminde ARJ LHA/LZH, Z, GZIP, TAR, TAZ, TGZ, CAB ve ZOO yan? s?ra. BinHex UUEncode, XXEncode ve MIME kod çözme ve açar.

ZipOut (MicroEye, ınc.)

http://www.microeye.com/zipout
ZipOut, ek iletiler, deftere naklet, randevu, toplantı isteği, kişi, <a1>dağıtım listesi</a1>, Journal ve görev öğeleri yan? s?ra aşağıdaki ileti türlerini temel alan özel Outlook formları otomatik olarak sıkıştırır. ZipOut Microsoft Outlook 2000 yalnızca ınternet (IMO) ve şirket veya çalışma grubu (CW) modda çalışır. Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez. Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 291637 - Last Review: 11 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbattachments kbinfo KB291637 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:291637

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com