Sistem Merkezi 2012 R2 Sanal Makine Yöneticisi'nde ana Tahliye sırasında bağlantı noktası kullanılabilirlik sorunu

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2916613 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Sistem Merkezi 2012 R2 Sanal Makine Yöneticisi'nde ana Tahliye sırasında yerleştirme işlemi için sanal makineyi dinamik geçişi tüm ilgili ana bulamayabilir. Bu durumda, bir veya daha aşağıdaki hata iletilerinden birini alırsınız:

23806 - Anahtarı uzantısı kullanılabilir tüm bağlantı noktalarına <Name>kullanılmış olan.</Name>

23808 - Bağlantı profili kullanılabilir tüm bağlantı noktalarına <Name>kullanılmış olan.</Name>

Bu sorunu etkiler anahtarı uzantısı kullanıcılar yalnızca (çoğunlukla Cisco tabanlı) olduğunda hemen hemen tüm noktalarına anahtarı uzantısı veya bir bağlantı profili kullanılır.


Neden

Ana Tahliye yerleştirme işlemi için özel bir durumu temsil eder. Canlı geçiş sırasında anahtar uzantısı bağlantı noktaları yeniden ve yeni gereksinimi oluşturulmaması gerektiğini.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Kullanılabilir bağlantı noktaları anahtar uzantıları ve bağlantı noktası profilleri maksimum sayısını artırın. Her sanal makine için en az bir kullanılabilir bağlantı noktası olması gerekir.
  2. El ile live-anahtarı uzantıları kullanarak sanal makineleri geçirin. Bu bir sanal makine ana bakım moduna koymadan önce aynı anda yapabilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 2916613 - Last Review: 21 Aralık 2013 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft System Center 2012 R2 Virtual Machine Manager
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2916613 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2916613

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com