OL2000: Java izinleri güvenliği Outlook güncelleştirmesi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 291791 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft, Microsoft sanal sunucuya "Yı devre dışı bırak" yalnızca Yasak siteler bölgesi için <a1>Java izinleri</a1> seçeneğini, bir güvenlik güncelleştirmesi yayımlamıştır. HTML biçimli e-posta iletisinde çalışmasını olası zararlı Java kodunu, bu ayar devre dışı bırakır.

Daha fazla bilgi

Bu güvenlik güncelleştirmesi, Outlook'ta HTML e-posta iletilerini ınternet tarayıcınızın güvenlik ayarlarını düşük bir düzeye ile başlatmak izin veren bir güvenlik açığına karşı korur. Kötü niyetli bir Java kodu zararlı HTML e-posta çalıştırılabilir, çünkü bu güncelleştirme, Yasak siteler bölgesi için Microsoft sanal sunucusuna "Yı devre dışı bırak" Java izinleri ayarlar. Bu ayar, bilgisayarınızı, normal Web taraması Java ile etkileşim şeklini etkilemez.

Bu güncelleştirme yeniden yüklediğinizde, dikkat edilecek noktalar

 • Bu güncelleştirmeyi yüklemek için <a0></a0>, kullandığınız bilgisayarda yönetici düzeyinde ayrıcalıklarınız olmalıdır. Bir yönetici değilseniz, aşağıdaki iletiyi alırsınız:
  Bu makinede yönetici ayrıcalıklarınız yok. Bu yükleme yönetici tarafından yapılmazsa doğru biçimde tamamlanamaz.
 • Bir yönetici değilseniz, güvenlik açığına karşı korumak için tarayıcınızın güvenlik ayarlarını el ile değiştirebilirsiniz:
  1. Microsoft ınternet Explorer 5.0 veya sonraki sürümlerde, Araçlar menüsünden Internet seçenekleri ' ni tıklatın.
  2. Güvenlik sekmesinde, Yasak siteler ' ı tıklatın ve sonra Özel düzey ' i tıklatın.
  3. Microsoft VM'NIN başlığına gidin ve Java izinleri</a1> başlığı altında <a2>Java'yı devre dışı bırak</a2> seçeneğini tıklatıp seçin.

   Not: Microsoft Windows NT 4.0 çalıştırıyorsanız, Microsoft VM'NIN başlık bulunmuyor olabilir. Ancak, uygun kayıt defteri anahtarlarını ayarlar için güncelleştirmeyi yine de çalışır.
  4. Özel ayarını değiştirmek için Tamam ' ı tıklatın ve sonra yeniden yeni bir güvenlik ayarı, uygulama ve Internet seçenekleri</a0> iletişim kutusundan çıkmak için Tamam ' ı tıklatın.
 • Bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra geçerli kullanıcının hemen değiştirmek ayarı görebilirsiniz. Sonraki oturum açtıklarında, diğer tüm kullanıcılar için ayar uygulanır. Ancak, bir kullanıcı bu ayarı el ile değişiklik yapar, kullanıcı ayarı ödenen.

Availablility

Güvenlik Güncelleştirmesi'ni ve yükleme yönergeleri, aşağıdaki Microsoft Web sitesinde bulunmaktadır:
http://office.microsoft.com/downloads/2000/o2kiefrm.aspx

Özellikler

Makale numarası: 291791 - Last Review: 23 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Outlook 2000
 • Microsoft Outlook 98 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdownload kbdownload kbinfo KB291791 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:291791

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com