Animasyonlu GIF resimleri PowerPoint Görüntüleyicisi'nde animasyonlu

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 291885 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalenin Microsoft PowerPoint 2000 sürümü için bkz: 238366.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Animasyonlu GIF (Graphics ınterchange Format) resimleri içeren bir sunuyu görüntülemek için Microsoft PowerPoint Viewer'ı kullandığınızda, resimleri animasyonlu görünmüyor.

Neden

PowerPoint Viewer, PowerPoint 97 için yeteneklerini sınırlandırılır. PowerPoint 97, bir sunuya eklediğiniz animasyonlu GIF resimleri kayıttan olanağı yok.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, bir etkileşimli ve animasyonlu Web sunusu olarak sunuyu kaydedin. Daha sonra bu sunuya bir CD-ROM ya da diğer çıkarılabilir ortamı yerleştirin ve Microsoft ınternet Explorer 4.0 veya daha sonra görüntüleyebilirsiniz.

Referanslar

Kayıp veya PowerPoint Görüntüleyicisi'ni kullandığınızda değiştirilen özellikleri hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
285493PPT2002: Tüm PowerPoint animasyonlar PowerPoint Viewer göster (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.
Web sunusu olarak kaydetme hakkında daha fazla bilgi için Yardım menüsünde Microsoft PowerPoint Yardımı ' nı tıklatın, bir web sayfası olarak kaydetme, Office Yardımcısı'na veya Yanıt Sihirbazı'nı yazın ve sonra döndürülen konuları görüntülemek için Ara ' yı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 291885 - Last Review: 31 Ocak 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
  • Microsoft PowerPoint 97 Görüntüleyicisi
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbnofix kbprb KB291885 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:291885

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com