התקן מערכת חדר Lync יכול להיכנס באופן אוטומטי כאשר משתמש מחדש את ההתקן

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2920614 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

מאפייני הבעיה

נניח כי המערכת חדר של Microsoft Lync (LRS) נפרס בארגון. משתמש בארגון מפעיל מחדש את המערכת חדר Lync. במצב זה, LRS נעול ואין המשתמש מתבקש להזין סיסמה במסוף LRS. עם זאת, אין אפשרות שמערכת הנעילה באמצעות הסיסמה של המשתמש או סיסמה של מנהל מערכת. כדי להשתמש בהתקן LRS, מנהל מערכת חייב לשחזר את המכשיר להגדרות היצרן ולאחר מכן הזן את הסיסמה.

סיבה

בעיה זו מתרחשת מאחר במפתח המוצר של התוכנה LRS יחודש באופן אוטומטי במצב של פגישות. עם זאת, המפתח לא עקביים על-ידי המערכת משופר לכתוב מסנן. לכן,CryptUnprotectDataAPI נכשל. לאחר מכן, קוד LRS מתעלם מהשגיאות כשל במהלך פענוח ויוצר ערכים ריקים סיסמת המשתמש localLRS וסיסמה Lync 2013. לכן, שתי הסיסמאות יאבדו ו ההתקן LRS יכול להיכנס באופן אוטומטי.

פתרון הבעיה

כדי לפתור בעיה זו, התקן את העדכון הבא:
2920616 תיאור של עדכון מערכת חדר Lync: בינואר 2014

הערההעדכון מונע לאבד את הסיסמה, אך לא ניתן לשחזר את הסיסמה לאיבוד. לכן, כאשר בעיה זו מתרחשת, מנהל מערכת חייב restoreLRS להגדרות היצרן ולאחר מכן להתקין את העדכון.

מאפיינים

Article ID: 2920614 - Last Review: יום שלישי 18 מרץ 2014 - Revision: 2.0
המידע במאמר זה חל על:
  • Lync Room System
מילות מפתח 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2920614 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 2920614

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com