„ Formátování tohoto dokumentu je příliš složitý. Při úpravě dokumentu Word 2002 se zobrazí chybová zpráva zadejte úplné ukládání dokumentu"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 292174 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Během úprav dokumentu Microsoft Word 2002, Word přestane reagovat (zablokuje se) nebo zobrazí následující chybová zpráva:
Formátování tohoto dokumentu je příliš složité. Uložte nyní celý dokument. (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).

Příčina

Tento problém může nastat při splnění následujících podmínek:
 • Dokument nemá číslování řádku zapnuta.

  - a -
 • Čísla řádků na levém okraji jsou formátovány styl znaku, který je odlišný od výchozího stylu znaku číslo řádku.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém je opraven aktualizací Office XP Service Pack 3.Potíže vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro sadu Microsoft Office XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
307841Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro sadu Office XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Globální verze této opravy má následující atributy souborů (nebo novější). Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Poznámka:Musíte mít nainstalován před instalací této opravy hotfix Office XP SP2.
  Date     Time  Version    Size    File name
  --------------------------------------------------------------
  26-Nov-2002 01:32         5,623,972  Winword.msp
  26-Nov-2002 02:15         6,635,184  Winwordff.msp

Pevné globální soubor:
  Date     Time  Version    Size    File name
  --------------------------------------------------------------
  25-Nov-2002 16:50 10.0.4721.0  10,598,984 Winword.exe

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, formát čísla řádků na levém okraji pomocí stylu Normální znak. Postupujte takto:
 1. V dokumentu zadejte test. Vyberte zadaný text a v poli styl (na panelu nástrojů Formát) klepněte na možnost Normální.
 2. Stále vybrán text v nabídce Formát klepněte na tlačítko Styly a formátování.
 3. Přesuňte ukazatel myši nad Číslo řádku v seznamu Vyberte formátování, které chcete použít, klepněte na šipku vpravo Číslo řádku a pak klepněte na tlačítko Aktualizovat výběr shoda.
 4. Odstranit nadbytečný text ("test"), který jste zadali.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Office XP Service Pack 3.

Další informace

Obnovit program nebo dokument, který neodpovídá, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, přejděte na položku Nástroje Microsoft Office a potom klepněte na tlačítko Obnovení aplikací Microsoft Office.
 2. V seznamu aplikace klepněte na program nebo dokument, který neodpovídá.
 3. Proveďte jednu z následujících akcí:
  • Pokus o obnovení souborů, kterou jste pracovali, klepněte na tlačítko Obnovit aplikaci.
  • Pokud pouze chcete program ukončit a ztratit poslední změny souborů, klepněte na tlačítko Ukončit aplikaci.
 4. Chyba způsobila problém může být hlášena Microsoft pro použití v zlepšení budoucích verzí programu. Klepněte na tlačítko Odeslat zprávu o chybách nebo Neodesílat.
Další informace o funkci Obnovení dokumentu v nabídce Nápověda klepněte na tlačítko Nápověda pro Microsoft Word, zadejte Obnovení dokumentu v Pomocníkovi Office nebo průvodce a klepněte na tlačítko Hledat zobrazte vrácená témata.

Vlastnosti

ID článku: 292174 - Poslední aktualizace: 27. července 2006 - Revize: 6.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbformat kbbug kberrmsg kbnofix KB292174 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:292174

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com