OFFXP: Dřívějších verzích sady Office jsou uvedené v nástroj Obnovení aplikací Microsoft Office

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 292502 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění nástroje Obnovení aplikací Microsoft Office, starší verze programů systému Office jsou uvedeny jako spuštěných aplikací. Také když vyberte starší verzi sady Office a klepněte na tlačítko Obnovit aplikaci nebo Aplikaci ukončit program není vypnut.

Příčina

Nástroj Obnovení aplikací Microsoft Office je navržen pro práci s spuštění sady Office XP. Přestože nástroj seznamy dřívějších verzích sady Office, nelze použít funkce nástroj dřívějších verzí sady Office.

Jak potíže obejít

Pokud starší verzi sady Office přestane reagovat (zablokuje se), stiskněte CTRL + ALT + DEL zobrazte dialogové okno Správce úloh (Microsoft Windows 2000 a Microsoft Windows NT 4.0) nebo v dialogovém okně Zavřít Program (Microsoft Windows 98 a Microsoft Windows ME). Z kteréhokoli z těchto dialogových oknech klepněte na tlačítko Ukončit úlohu ukončit program přestal reagovat.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Aplikací Office uvedených v dialogovém okně Obnovení aplikací Microsoft Office nejsou uvedeny s číslem verze. Například pokud Word 97 a Excel 2002 jsou aktuálně spuštěny, uvidíte následující uvedeny:
Application     Status
---------------------------
Microsoft Word   Running
Microsoft Excel   Running
				
nenachází žádné způsobem, jak zjistit, která verze je spuštěna při zobrazení spuštěných aplikací Office v dialogovém okně Obnovení aplikací Microsoft Office.

Vlastnosti

ID článku: 292502 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Access 2002 Standard Edition
 • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
 • Microsoft Publisher 2002 Standard Edition
 • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbnofix KB292502 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:292502

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com