OFFXP: Wcześniejsze wersje programów pakietu Office są wymienione w narzędziu Odzyskiwanie aplikacji pakietu Microsoft Office

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 292502 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Ten artykuł został opublikowany wcześniej pod numerem PL292502
Ten artykuł został zarchiwizowany. Jest oferowany „taki, jaki jest” i nie będzie już aktualizowany.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Po uruchomieniu narzędzia Odzyskiwanie aplikacji pakietu Microsoft Office wcześniejsze wersje programów pakietu Office są wymienione jako uruchomione aplikacje. Również po wybraniu wcześniejszej wersji programu pakietu Office i kliknięciu przycisku Odzyskaj aplikację lub Zakończ aplikację program nie zostanie zamknięty.

Przyczyna

Narzędzie Odzyskiwanie aplikacji pakietu Microsoft Office jest zaprojektowane do pracy z uruchomionymi programami pakietu Office XP. Mimo że narzędzie wymienia wcześniejsze wersje programów pakietu Office, nie można używać funkcji narzędzia z wcześniejszymi wersjami programów pakietu Office.

Obejście problemu

Jeżeli wcześniejsza wersja programu pakietu Office przestaje odpowiadać (zawiesza się), naciśnij kombinację klawiszy CTRL+ALT+DEL, aby wyświetlić okno dialogowe Menedżer zadań (Microsoft Windows 2000 i Microsoft Windows NT 4.0) lub okno dialogowe Zamykanie programu (Microsoft Windows 98 i Microsoft Windows Millennium Edition). W dowolnym z tych okien kliknij przycisk Zakończ zadanie, aby zamknąć program, który przestał odpowiadać.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Programy pakietu Office wymienione w oknie dialogowym Odzyskiwanie aplikacji pakietu Microsoft Office nie są wymienione z numerem wersji. Na przykład, jeżeli aktualnie są uruchomione programy Word 97 i Excel 2002, widoczna jest następująca lista:
Aplikacja      Stan
---------------------------
Microsoft Word   Uruchomiona
Microsoft Excel   Uruchomiona
Nie można określić uruchomionej wersji w trakcie oglądania uruchomionych aplikacji pakietu Office w oknie dialogowym Odzyskiwanie aplikacji pakietu Microsoft Office.

Właściwości

Numer ID artykułu: 292502 - Ostatnia weryfikacja: 24 lutego 2014 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Access 2002 Standard Edition
 • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
 • Microsoft Publisher 2002 Standard Edition
 • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Słowa kluczowe: 
kbnosurvey kbarchive kbbug kbnofix kbdta KB292502

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com