OFFXP: Office programlarını önceki bir sürümünü Microsoft Office Uygulama Kurtarma yardımcı programı ' listelenen

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 292502 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office Uygulama Kurtarma yardımcı programı'nı başlattığınızda, Office programlarının önceki sürümleri çalışan uygulamalar olarak listelenir. Bir Office programının önceki bir sürümü seçin ve Uygulamayı Kurtar'ı veya Uygulamayı Sonlandır'ı tıklatın, ayrıca, program kapatıldığında değil.

Neden

Microsoft Office Uygulama Kurtarma yardımcı programı, Office XP programları çalıştıran ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. Yardımcı programı, Office programlarının önceki sürümlerini listeler olsa bile, yardımcı programı'nın özellikleri Office programlarının önceki sürümleriyle kullanamazsınız.

Pratik Çözüm

Bir Office programının önceki bir sürümü yanıt vermiyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.), Görev Yöneticisi iletişim kutusunu (Microsoft Windows 2000 ve Microsoft Windows NT 4.0) veya (Microsoft Windows 98 ve Microsoft Windows Millennium Edition) Programı kapat iletişim kutusunu görüntülemek için CTRL + ALT + DEL tuşlarına basın. Bu iletişim kutuları birinden, yanıt vermeyen program kapatmak için Görevi Sonlandır ' ı tıklatın.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Microsoft Office Uygulama Kurtarma</a1> iletişim kutusunda listelenen Office programlarından bir sürüm numarasıyla listelenir. Örneğin, Word 97 ve Excel 2002 şu anda çalışıyorsa, listelenen aşağıdakilere bakın:
Application     Status
---------------------------
Microsoft Word   Running
Microsoft Excel   Running
				
Microsoft Office Uygulama Kurtarma</a1> iletişim kutusunda çalışan Office uygulamaları'nı görüntülediğinizde, hangi sürümünün çalıştığını belirlemek için bir yol yok.

Özellikler

Makale numarası: 292502 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Access 2002 Standard Edition
 • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
 • Microsoft Publisher 2002 Standard Edition
 • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbnofix KB292502 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:292502

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com