FrontPage 2002'de Web sayfalarını korumaya yardımcı olmak için Güvenli Yuva Katmanı'nı kullanma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 292633 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Yeni bir FrontPage Web oluşturduğunuzda, Güvenli bağlantı gerekli seçeneği seçebilirsiniz. Bu seçeneği seçtiğinizde, tüm Web veya FrontPage gönderilen tüm verileri şifrelemek için Güvenli Yuva Katmanı (SSL) bağlantı noktasını kullanır. Bu geliştirme güvenli olarak adlandırılır. Belirli bir normal, güvenli olmayan Web sayfalarına bağlantılar için SSL bağlantı noktasını kullanmak isteyip istemediğinizi belirtebilirsiniz. Güvenli tarama denir. Bu makalede, güvenli yazma hem de güvenli tarama yüklemenin nasıl yapılacağını açıklar.

SSL güvenli yazma için kullanın.

 1. Dosya menüsünden Yeni ' nin üzerine gelin ve sonra Web ' i tıklatın.
 2. Yeni iletişim kutusunda, Güvenli bağlantı gerekli onay kutusunu seçmek için tıklatın.

  Not Yer <a1>Yeni Web'in konumunu belirt</a1> kutusuna bir HTTP konumunu belirtmeniz gerekir. Bir disk tabanlı Web oluşturuyorsanız, Güvenli bağlantı gerekli onay kutusu kullanılamaz.
 3. Tamam ' ı tıklatın.
Yeni Web oluşturma hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
198092F000: nasıl Microsoft FrontPage'de yeni Web Oluştur
SSL istemci ve sunucu üzerinde ortak anahtar şifreleme tabanlı arasında çok güvenli (şifreli ve kimliği doğrulanmış) iletişim sağlar. Göndereni Güvenli ileti göndermek için <a0></a0>, alıcının ortak anahtarıyla iletinin şifreler ve alıcı, alıcının özel anahtarıyla iletinin şifresini çözer. Ileti, yalnızca alıcı, iletinin şifresini çözebilecekler özel anahtar olduğundan, güvenlidir.

Eşlik eden sertifika ortak anahtarının özgünlüğünü sağlamak için <a0></a0>. Makrodaki sayısal imza özeti katılımcının ortak anahtarı ile birlikte, katılımcının kolay (insan okunabilir) adının BIR sertifikadır. Sertifika, sertifika yetkilisinin özel anahtarıyla şifrelenir. Katılımcının ortak anahtarının özgünlüğünü denetlemek için <a0></a0>, herkes o katılımcının kolay adı ve ortak anahtar özeti hesaplamak ve ortak anahtar sertifika yetkilisinin kullanarak o ortak anahtarın sertifikasının şifresini çözmek ve aynı özet sonuçlarının denetleyin.

Not FrontPage 2002, ınternet Explorer 5 yüklü değilse WININET kullanabilirsiniz; 128-bit şifreleme kullanarak bu durumda kapasitededir. FrontPage 2002, ınternet Explorer 5, 40 bit şifrelemeli yüklü ise, yalnızca 40 bit şifreleme kullanır. FrontPage 2002, ınternet Explorer 5 ile 128 bit şifreleme yüklü ise, 128 bit şifreleme kullanabilirsiniz.

SSL güvenli tarama için kullanın.

Bazı sayfaları gözatmak için SSL kullanılmasını istemek, bir tam Tekdüzen Kaynak Konum Belirleyicisi (aşağıdaki örnektekine benzer URL) kullanarak bağlantı noktalarını tek bir Web karıştırabilirsiniz:
http://example.Microsoft.com/default.htm
Web sunucuları, ayrı bir bağlantı noktası için SSL bağlantıları kullanın. Bu URL tarafından kullanılan bir protokol tarafından tanımlanır: http:// veya https://. Belirli bir dosya için şuna benzer bir göreli URL kullanarak bağlama yerine bir SSL bağlantısı oluşturmak için
default.htm
tam URL aşağıdaki gibi kullanabilirsiniz:
https://example.Microsoft.com/default.htm
Bu, varsayılan bağlantı noktası (genellikle 80) yerine SSL bağlantı noktasına (genellikle 443) gitmek için tarayıcı zorlar. SSL bağlantı noktası için bağlantı noktası 80 ' bağlamak için <a0></a0>, işlemi tersine çevirme:
http://example.Microsoft.com/default.htm
Güvenli gözatma için Web'inizdeki bir sayfadan bir SSL bağlantısı oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. FrontPage'de, Köprünüz için kullanmak istediğiniz metni seçin.
 2. Ekle menüsünden Köprü ' yü tıklatın.
 3. URL kutusuna http://, https:// için değiştirmek ve sayfanızı tam URL'SINI yazın.

  Örneğin, aşağıdakileri yazın: https://example.microsoft.com/default.htm
 4. Tamam ' ı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 292633 - Last Review: 6 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft FrontPage 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprivacy kbhowtomaster KB292633 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:292633

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com