Visual Studio 2013 güncelleştirmesi 2

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2927432 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Destek bildirimi
Aşağıdaki içerik Visual Studio 2013 Update 2 yükleme sayfasına başvurur. Aşağıdaki içeriği hakkında daha fazla bilgi için bkz. Ayrıntılar Microsoft Download Center Web sitesinde.

NotDestek her ürün için farklı düzeyleri vardır. Lütfen güncelleştirmeyi yüklemeden önce aşağıdaki Destek ifadeleri dikkatle okuyun.

Visual Studio güncelleştirmelerini yükleyerek, yer almak ve gelecekte Visual Studio 2013 güncelleştirmeleri yüklemek için tercih. Microsoft Visual Studio 2013 RTM ürün ve en son Visual Studio 2013 güncelleştirme ürünleri desteği sunar.

Profesyonel, en üst düzey, Ultimate,ve Windows için ExpressÜrünler: Professional, Premium, Ultimate ve Windows için Express olan Visual Studio güncelleştirme 2 ' de içeren tam Visual Studio 2013 RTM ürün. Visual Studio yüklü ve bu yüklemeyi çalıştırmak 2013'ün şu anda varsa, Visual Studio Update 2 yalnızca alacaktır. Visual Studio, bu güvenlik güncelleştirmesini yüklediğinizde yüklenmiş 2013'ün şu anda yoksa, Visual Studio 2013 ve Visual Studio Update 2 alırsınız. Visual Studio 2013 RTM dil paketleri bu karşılık gelen güncelleştirme 2 ürünler yüklenebilir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Microsoft Team Foundation Server 2013 Update 2 2 Nisan 2014 ve Visual Studio 2013 güncelleştirme 2'de 12 Mayıs 2014'te yayımladı. Bu güncelleştirme sunar Yeni teknoloji geliştirmeleri Team Foundation Server (TFS), test etme araçları, Microsoft Azure Araçları, yayın yönetimi, hata ayıklayıcı, Profiler, IntelliTrace, kod oluşturma, Entity Framework 6.1, NuGet, TypeScript, Visual Studio IDE, ASP.NET ve Web 2013.2 araçları. Visual Studio 2013 Update 2 en son güncelleştirmeleri, özellik eklemeleri ve hata düzeltmeleri içerir.

Hakkında daha fazla bilgi Visual Studio ürün güncelleştirmeleri Ayrıca Visual Studio Web sitesinde mevcuttur.

Visual Studio 2013 Update 2 elde etme

Visual Studio 2013 toplu güncelleştirmeleri güncelleştirmelerdir. Aşağıdaki karşıdan yükleme bağlantıları her zaman en son güncelleştirmeyi gidin: Tam listesini de görüntüleyebilirsiniz Visual Studio 2013 güncelleştirmeleri.

Virüs talep

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın yüklendiği tarihte kullanılabilir olan en güncel virüs algılama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Visual Studio 2013 Update 2 nasıl yüklenir

Visual Studio ürünleri için yükleme yönergeleri için bkz:

Visual Studio yükleme

Team Foundation Server ve Visual Studio ALM nasıl yüklenir

Yayın yönetimi için Visual Studio 2013 nasıl yüklenir

Önemli Bu güncelleştirme, Visual Studio ve Team Foundation Server (TFS) için geçerlidir. Visual Studio ve TFS yükleme mekanizması birbirinden farklı. Visual Studio güncelleştirmesiyle ne olursa olsun bilgisayarda yüklü olan üzerine yüklenir. Ne olursa olsun bilgisayarda yüklü olan yerini tam bir düzen TFS güncelleştirmesidir. TFS güncelleştirmeyi yüklemeye çalışmadan önce geçerli veritabanlarının tam yedeklemesini sahip olduğunuzdan emin olun. TFS güncelleştirme yükleme başarısız olursa, güncelleştirmeyi yeniden başlatın veya geri yükleme yapmadan TFS önceki sürümüne geri dönmek için kullanılamaz.

Yayın Yönetimi içeren son özellik ekleme ve hata düzeltmeleri sürüm yönetimi için Visual Studio 2013 için tam bir düzen güncelleştirmesidir. Yayın Yönetimi güncelleştirmeyi yüklemeye çalışmadan önce geçerli veritabanı ve RSA şifreleme anahtarı (tam yedeklemesini bulundurduğunuzdan emin olunblog RSA şifreleme anahtarları verme yönergeleri için deftere naklet). Yayın Yönetim yüklemesi başarısız güncelleştirirseniz, güncelleştirmeyi yeniden başlatın veya geri yükleme işlemi yapmadan yayın Yönetimi önceki sürümüne geri almak mümkün olmayacaktır.

Servise yayın yönetimi için Visual Studio 2013 güncelleştirme 2 olduğu için aşağıdaki yükseltme yolları uygulayın.

Desteklenen yükseltme:
 • Yönetimi için Visual Studio 2013 güncelleştirme 2 yayın yönetimi için Visual Studio 2013 için bırakın
 • Yönetim Güncelleştirmesi Visual Studio 2013 1 Visual Studio 2013 güncelleştirmesi 2 yayın yönetimi için bırakın
 • Yönetimi için Visual Studio 2013 güncelleştirmesi 2 yayın yönetimi için Visual Studio 2013 güncelleştirme 2 RC serbest bırakmak

Yeni teknoloji geliştirmeleri ve Visual Studio 2013 güncelleştirme 2'de giderilen sorunlar

Teknolojisindeki gelişmeler

Bu sürümde aşağıdaki teknoloji geliştirmeleri yapılmıştır.

ASP.NET ve Web Araçları 2013.2
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
  ASP.NET proje şablonları
  • ASP.NET proje şablonları hesabı onayı ve parola sıfırlama desteklemek için güncelleştirmeler.
  • Şirket içi organizasyon hesaplarında ASP.NET Web API desteği

  Visual Studio Web Düzenleyicisi geliştirmeleri
  • Yeni JSON Düzenleyicisi
  • Yeni Sass Düzenleyicisi'ni (.scss)
  • HTML/CSS Seçici URL uygulamak
  • Daha fazla özellik ekleyerek daha az Düzenleyicisi için güncelleştirmeler
  • HTML Düzenleyicisi'nde KO IntelliSense güncelleştir

  Tarayıcı bağlantı
  • Tarayıcı bağlantı şimdi HTTPS bağlantılarını destekler ve tarayıcı tarafından güvenilen sertifika sürece, diğer bağlantıları ile Panoda listeler.
  • Daha iyi kaynak eşlemesi

  Visual Studio'da Microsoft Azure Web sitesi desteği
  • Destek Azure oturum aç
  • Microsoft Azure Web siteleri (WAWS) uzaktan hata ayıklama
  • Uzaktan görünümü
  • Azure Web siteleri oluşturma desteği

  Web yayımlama geliştirmeleri
  • Yayımlama için kullanıcı deneyimini geliştirmek

  ASP.NET yapı iskelesinde
  • Modelinizi numaralandırmalarıkullanıyorsa, MVC Scaffolder için Enum açılır oluşturur. Bu numaralandırma Yardımcıları MVC kullanır.
  • MVC yapı iskelesinde EditorFor şablonlarında Bootstrap sınıflar kullandıkları şekilde güncelleştirildi.
  • MVC ve Web API Scaffolders 5.1 paketleri MVC ve Web API için ekleyin.
  • Üçüncü taraf özel Scaffolders desteklemek için ek yapı iskelesinde genişletilebilirlik katmanı.

  ASP.NET Web formları
  • Web form şablonları için ASP.NET Kimlik onayı hesap ve parola sıfırlama nasıl şimdi göster.
  • Varlık çerçevesi veri kaynağı ve Entity Framework 6 için dinamik veri sağlayıcısı. Daha fazla ayrıntı için lütfen aşağıdaki MSDN blog bakın:
   Dinamik veri sağlayıcısı ve varlık çerçevesi 6 EntityDataSource denetimi

  ASP.NET MVC 5.1
  ASP.NET Web API 2.1
  ASP.NET Web sayfaları 3.1
  • Çeşitli hata düzeltmeleri

  ASP.NET kimlik 2.0.0
  • İki faktörlü kimlik doğrulama

   ASP.NET kimlik şimdi destek iki faktörlü kimlik doğrulama. İki faktörlü kimlik doğrulama ek bir kullanıcı hesaplarınızı burada parolanızın açığa durumda güvenlik katmanı sağlar. Kaba kuvvet saldırılarına karşı iki faktör kodları için koruma yoktur.
  • Hesap kilitleme

   Kullanıcı parolalarını veya iki Faktörlü kodları hatalı girerse kullanıcı kilitlemek için bir yol sağlar. Geçersiz girişim sayısına ve timespan kullanıcılar kilitli için yapılandırılabilir. Geliştirici isteğe bağlı olarak hesap kilitleme için bazı kullanıcı hesaplarını devre dışı bırakabilirsiniz.
  • Firma Onayı

   ASP.NET kimlik sistem hesabı onayı şimdi destekler. Bu, çoğu Web sitelerindeki Web sitesi yeni bir hesap için kaydolduğunuzda, bugün Burada, Web sitesindeki her şeyi yapabilir önce e-posta adresiniz onaylamak için gerekli oldukça sık karşılaşılan bir senaryodur. E-posta onayı yararlıdır, çünkü sahte hesapları oluşturulmasını engeller. Forum siteleri, bankacılık, ticaret ve sosyal web siteleri gibi Web sitesinin kullanıcılarıyla iletişim yöntemi olarak e-posta kullanıyorsanız, bu son derece yararlıdır.
  • Parola sıfırlama

   Parola sıfırlama, burada kullanıcı Sıfırla parolalarını parolasını unuttuysanız bir özelliktir.
  • Güvenlik damga (işareti her yerde)

   Kullanıcı parolalarını veya başka bir güvenlik değiştirdiğinde durumlarda kullanıcının güvenlik belirteci yeniden oluşturmak için bir yol a destekler ilgili bilgiler (örneğin, FaceBook'ta, Google, Microsoft Account vb.) ilişkili bir oturumu kaldırmak gibi. Bu, eski parola ile oluşturulan tüm belirteçler geçersiz kılınır sağlamak için gereklidir. Örnek Proje kullanıcının parolasını değiştirirseniz, daha sonra kullanıcı için yeni bir belirteci oluşturulur ve önceki tüm belirteçler geçersiz kılınır. Bu özellik, güvenlik parolanızı değiştirdiğinizde bu yana, uygulamanız için ek bir katmanı sağlar, size her yerde (tüm tarayıcılar) bu uygulamaya burada günlüğe gelen kaydedilir.
  • Kullanıcılar ve roller için Genişletilebilir türü birincil anahtar yap

   ASP.NET kimlik 1. 0'dizeleri tablo Kullanıcılar ve Roller için birincil anahtar türü oluştu. ASP.NET kimlik sistemi Entity Framework kullanarak SQL Server içinde devam ettiği takdirde Bunun anlamı, biz nvarcharkullanıyormuş. Bu varsayılan mantığınız yığın taşması etrafında birçok tartışmalar vardı ve gelen görüşlere dayanarak. Biz, tablonun birincil anahtarı olarak, Kullanıcılar ve Roller olması gereken belirtebileceğiniz bir genişletilebilirlik hook sağlamış. Bu genişletilebilirlik kanca uygulamanızı yükseltiyorsanız ve uygulama depolanmasını UserIds GUID veya ints demektir özellikle yararlı olur.
  • Kullanıcılar ve roller üzerinde destek IQueryable

   Eklenen destek UsersStore ve RolesStore IQueryable ' için kullanıcıları ve rolleri listesini kolayca alabilirsiniz.
  • Silme işlemi UserManager üzerinden destek
  • Kullanıcı dizin oluşturma

   ASP.NET kimlik Entity Framework uygulama, benzersiz dizin üzerinde kullanıcı adı EF 6.1.0-Beta1 yeni IndexAttribute kullanarak ekledik. Bu kullanıcı adları her zaman benzersizdir ve içinde yinelenen kullanıcı adları ile karşı karşıya kalırsınız hiçbir yarış durumu vardı emin olur.
  • Gelişmiş Parola doğrulayıcı

   ASP.NET kimlik 1,0 sevk edildiği Parola doğrulayıcı uzunluk alt sınırı yalnızca doğrulama bir oldukça temel parola Doğrulayıcı oldu. Parola karmaşıklığı üzerinde daha fazla denetim sunar yeni bir parola Doğrulayıcı yoktur. Bu parolayı tüm ayarları Aç olsa bile, kullanıcı hesapları için iki faktörlü kimlik doğrulamasını etkinleştirmek için öneririz olduğunu unutmayın.
  • IdentityFactoryAra / CreatePerOwinContex
  • UserManager

   Fabrika uygulama OWIN bağlamdan UserManager örneği elde etmek için kullanabilirsiniz. Bu desen, ne bulunan OWIN bağlamdan açma ve SignOutiçin almak için kullandığımız için benzer. Bu uygulama için istek başına UserManager örneği alma önerilen bir yoludur.
  • DbContextFactory Ara

   ASP.NET kimlik Entity Framework, SQL Server kimlik sistemi devam ettirmek için kullanır. Kimlik sistem bunun için bir başvuru ApplicationDbContextvardır. DbContextFactory Ara, uygulamanızda kullanabileceğiniz istek başına ApplicationDbContext bir örneğini verir.
  • ASP.NET kimlik örnekleri NuGet paketi

   Örnekleri NuGet paketini yükleyin ve örnekleri çalıştırmak için ASP.NET kimlik ve en iyi yöntemleri izlemeniz daha kolay yapabilirsiniz. Bu bir ASP.NET MVC uygulama örnektir. Lütfen bu üretimde dağıtmadan önce uygulamanızın uygun kodu değiştirin. Örneği boş bir ASP.NET uygulamasında yüklü olmalıdır.

   Paketi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Web günlüğü postası için gidin:
   Microsoft.AspNet.Identity 2.0.0 önizlemesini Duyurusu

 • Microsoft OWIN bileşenleri

  Bu sürümde birçok hatalar düzeltilir, bkz: en son kararlı sürümü (2.1.0) için sürüm notları.
 • ASP.NET SignalR

  Bu sürümde birçok hatalar düzeltilir, bkz: Sürüm Notları.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Kod oluşturma
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • Bu güncelleştirme, geliştiricilerin programlarını AVX2 yönerge kümesini destekleyen en son nesil işlemcileri hedefleyecek şekilde derlenmesi belirtmek izin verir.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Hata ayıklayıcı
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • String nesneleri Görselleştirici içerdiği JSON veri ekledi.
 • Yönetilen bellek veri içeren iki .diagsession dosyaları karşılaştırabilir.
 • İçeriği el ile tetikleyebilir Windows Store uygulamaları önceden getirme.
 • Web görünümü denetiminin içinde ayıklarken içeren Explorer DOM ve JavaScript Konsolu işlevselliği eklendi ayıklamasını.
 • Hata Ayıklayıcı'nın simge ayarlarını değiştirmek, Visual Studio eklentileri eklenen genişletilebilirlik gelin.
 • Yönetilen yığın döküm dosyasıyla bellekten ayıkladığınızda değerleri, nesneleri tek tek inceleyebilirsiniz.
 • Windows Phone 8.1 Geliştirici telefonunuzun Internet Explorer üzerinde çalışan Web siteleri ile ilgili sorunları hata ayıklamak için Visual Studio kullanabilirsiniz.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Entity Framework 6.1
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • Entity Framework çalışma zamanı ve araç kullanımı için 6.1 için güncelleştirin. Varlık çerçevesi (EF) 6.1 varlık çerçevesi 6 ve includesseveral hata düzeltmeleri ve yeni özellikleri küçük bir güncelleştirmesidir. EF 6.1 yeni özellikler için belgelere bağlantılar da dahil olmak üzere, ayrıntılı bilgi için bkz:Varlık Framework sürüm geçmişi. Bu sürümdeki yeni özellikler şunları içerir:
  • Konsolidasyon tooling yeni EF modeli oluşturmak için tutarlı bir yol sağlar. Bu özellik, varolan bir veritabanından ters mühendislik gibi kod ilk modelleri desteklemek için ADO.NET varlık veri modeli Sihirbazı genişletir. Bu özellikler daha önce EF güç araçları Beta sürümünde kullanılabilir.
  • Hareket tamamlama ile ilgili hataların işlenmesi yeni sunulan olanağını TRANSACTION işlemlerini müdahale kullanır yeni System.Data.Entity.Infrastructure.CommitFailureHandlersağlar. CommitFailureHandler bir işlem yapılıyor yaparken bağlantı hataları otomatik kurtarma sağlar.
  • Kod ilk modelinizdeki bir öznitelik özellik (veya özellikleri) koyarak belirtilmesi için dizinler IndexAttributesağlar. Kod ilk sonra karşılık gelen bir dizin veritabanında oluşturur.
  • Ortak API eşlemeözellikleri ve türleri sütunlar ve veritabanındaki tablolara nasıl eşleştirildikleri o EF hasabout bilgilere erişim sağlar. Sürümlerde bu API iç içindeydi.
  • İnterceptors App.config veya Web.config dosyasını kullanarak yapılandırma olanağınıeklemenize olanak uygulamayı yeniden derlemeden interceptors sağlar.
  • DatabaseLogger, günlük dosyasında tüm veritabanı işlemleri kolaylaştıran yeni bir yakalayıcısı değil. Önceki özelliği ile birlikte, thislets günlük kaydını arasında kolayca geçiş işlemleri yeniden derlemeniz gerekmeden dağıtılan bir uygulama için veritabanı.
  • Scaffolded geçişleri daha doğru olmasını sağlayacak şekilde geçiş modeli değiştirmek algılama geliştirilmiştir. Ayrıca değişiklik Algılama işlemi performansını önemli ölçüde geliştirilmiştir.
  • Performans iyileştirmeleri başlatma, en iyi duruma getirmeleri için LINQ sorgularını içinde null eşitlik karşılaştırması sırasında daha az veritabanı işlemleri dahil, daha fazla senaryo ve birden çok ilişki ile izlenen varlıkların daha verimli materialization oluşturma (model oluşturma) daha hızlı görüntülemek.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Grafik tanılama
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • DirectX Graphics tanılama özellikleri, şimdi Windows Phone 8.1 aygıtları ve Öykünücüler için kullanılabilir.
 • Yeni ve geliştirilmiş DirectX şablonlar oyunlar Windows mağazası ve Windows Phone (Silverlight ve Silverlight olmayan) yazmanız için bir başlangıç noktası sağlar. XAML tabanlı şablonu kolayca metin, görüntü eklemek için bir başlangıç noktası sağlar ve menülerle oyunlar için Heads Up görüntüler, durum iletilerini, ayarlar vb. kullanın.
 • Grafik çerçevesi analiz DirectX tabanlı oyunlar ve uygulamalar, performans sorunları tanılamasına yardımcı olmak için desteklenir.
 • Bazı işlevsel geliştirmeler için grafik tanılama oluşturulur:
  • Düzenlenen grafik olay listesinde izleme durumu GPU durumu nasıl ayarlandığı keşfetmek için kolaylaştırılmış analiz destekler.
  • En çok 30 ardışık kareyi aynı anda yakalanabilir.
  • Nesneler ve geliştirici tarafından tanımlanan kaynakların adlarını şimdi süresince kullanıcı arabirimi (UI) sunulur.
  • HTTP ve özel protokol işleyicileri performans olay açıklamaları için kullanılabilir.
  • Derin kalıp arabellek görüntüleme artık desteklenmektedir.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
IntelliTrace
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • Şimdi ilgili SQL başarım olaylar SQL yeni bir sorgu penceresine yüklemek ve sorunu araştırmak için Visual Studio içindeki varolan SQL araçları kullanmak için bir seçenek sağlar.
 • MVC ilgili performans olaylar şimdi sorunu araştırmak için kod eylem veya denetleyici yönteminde gitmek için bir seçenek sağlar.
 • Performans olayları şimdi giriş noktası ve en yavaş düğüm göre gruplandırılabilir. Bu toplam satır sayısını azaltır ve araştırmak için belirli bir olay tanımlanmasını kolaylaştırır.
 • IntelliTrace performans olay ayrıntılarını denetleyin olduğunda artık pathfor her yavaş düğüm vurgulamak için bir gösterge.
 • IntelliTrace günlük dosyasından alınan bir özel durum olay hata ayıkladığınız zaman, ilginç parametreleri kolayca görüntülenebilir böylece kod eşlemesi şimdi IntelliTrace belirli açıklamalarla gösterilir. Bu da, burada yeni bir yorum grafik üzerinde kullanarak özel durum oluştu gösterir.
 • Kaynak denetim sistemi olarak TFS üzerinde barındırılan Git kullanın Çözüm dağıtılan sürümü Microsoft İzleme Aracısı, Visual Studio Ultimate 2013 tarafından oluşturulan iTrace dosyasını açarak erişebilirsiniz olduğunu varsayalım.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
NuGet 2.8.1
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • NuGet 2.8.1 Nisan 2014'de yayımlanacaktır. Sürüm notlarının en önemli noktaları şunlardır. Denetleme tam sürüm notları Bu değişiklikler hakkında daha fazla bilgi için.
  • Hedef Windows Phone 8.1 uygulamaları
   NuGet 2.8.1 şimdi hedef framework takma ad WindowsPhoneApp, WPA, WindowsPhoneApp81ve WPA81kullanarak Windows Phone 8.1 uygulamaları hedefleme destekler.
  • Bağımlılıklar için düzeltme eki çözünürlük
   Ne zaman NuGet Paket bağımlılıklarını çözümler; NuGet paket bağımlılıkları karşılayan en düşük büyük ve küçük Paket sürümü seçmek için bir strateji tarihsel olarak uygulamıştır. Ancak, birincil ve ikincil sürüm düzeltme sürümü her zaman için en yüksek sürüm ile giderilmiştir. Davranış iyi niyetli olmasına rağmen eksik bağımlılıkları olan paketleri yüklemek için determinism oluşturdu.
  • -DependencyVersion seçeneği
   NuGet 2.8 bağımlılıkları çözümlemek için varsayılan davranışı değişir, ancak aynı zamanda Paket Yöneticisi konsolunda - DependencyVersion seçeneği yoluyla bağımlılık çözümlemesi işlemi üzerinde daha kesin bir denetim ekler. Seçeneği için varsayılan davranış en düşük olası sürüm, en olası yeni sürüm, en küçük ya da düzeltme eki sürümünü çözme bağımlılıkları sağlar. Bu seçenek yalnızca yükleme paketinde PowerShell cmdlet için çalışır.
  • DependencyVersion özniteliği
   Ayrıntılı - DependencyVersion seçeneğinin yanında, NuGet de için yeni bir öznitelik yükleme paketindebir çağırma hedefi - DependencyVersion seçenek belirtilmezse, varsayılan değer nedir, tanımlayan nuget.config dosyasında ayarlamanıza olanak tanıdı. Bu değer de yükleme paketi işlemleri için NuGet Paket Yöneticisi iletişim kutusu tarafından uygulanır. Bu değeri belirlemek için aşağıdaki özniteliği nuget.config dosyanıza ekleyin:
   config> <add key="dependencyversion" value="Highest" /> </config>
  • -WhatIf parametresini NuGet operasyonlarla Önizleme
   Bazı NuGet paketleri derin bağımlılık grafikleri sağlayabilirsiniz. Bu nedenle, yükleme sırasında yararlıdır kaldırma veya güncelleştirme işlemi önce ne olacağını görmek için. NuGet 2.8 ekler standart PowerShell -ne paketleri için komut uygulanır, tüm kapanışın görselleştiren etkinleştirmek için paketi yüklemeve kaldırma paketingüncelleştirme paketi komut seçeneği.
  • Düşürme paketi
   Yeni özellikler araştırmak ve en son sağlam sürüme geri dönmek karar vermek için bir paket yayın öncesi bir sürümünü yüklemek için yaygındır. Önce NuGet 2.8, bu yayın öncesi paket ve bağımlılıklarını kaldırma ve sonra önceki sürümü yüklenmesi çok adımlı bir işlemi oldu. NuGet 2.8 kullanarak güncelleştirme paketi komut şimdi tüm paket kapanışı (örneğin, paketin Bağımlılık ağacı) önceki sürümüne geri döner.
  • Geliştirme bağımlılıkları
   NuGet paketler geliştirme işlemini en iyi duruma getirmek için kullanılan araçlar da dahil olmak üzere, birçok farklı türde yetenekleri teslim edilebilir. Bu bileşenleri yeni bir paket geliştirmede Enstrümantal olsa da, bunlar bağımlılık daha yeni olduğunda yeni bir paket olarak yayımlanan düşünülmemelidir. NuGet 2.8 .nuspec dosyasında developmentDependencyolarak kendini tanıtmak bir paket sağlar. Yüklendiğinde, bu meta verileri de paketin içine yüklendiği proje packages.config dosyasına eklenir. Bu packages.config dosya nuget.exe packkullanarak NuGet bağımlılıklarını daha sonra analiz zaman geliştirme bağımlılıklar olarak işaretlenen bu özelliğin dışında bırakır.
  • Farklı platformlar için dosyaları tek tek packages.config
   Birden çok hedef platformlar için uygulamalar geliştirirken, her ilgili yapı ortamı için farklı proje dosyaları yaygındır. Paketler farklı platformlar için destek değişen düzeylerde sahip olarak da farklı NuGet paketlerde farklı proje dosyaları kullanmak için yaygındır. NuGet 2.8, farklı platforma özel proje dosyaları için farklı packages.config dosyaları oluşturarak, bu senaryo için geliştirilmiş destek sağlar.
  • Yerel önbellek geri dön
   NuGet paketleri genellikle uzak galerisinden (gibi tüketilse de NuGet Galerisi) bir ağ bağlantısı kullanarak, istemci bağlı değil birçok senaryo vardır. Bir ağ bağlantısı bile paketleri zaten istemci bilgisayardaki yerel NuGet önbellekte zamanki NuGet istemci paketleri, yükleyemezsiniz. NuGet 2.8 için Paket Yöneticisi konsolunu otomatik önbellek geri dönüş ekler.

   Önbellek geri dönüş özelliği belirli komut bağımsız değişken gerektirir. Ayrıca, geri dönüş önbelleği şu anda yalnızca Paket Yöneticisi konsolunda çalışır. Şu anda, davranış Paket Yöneticisi iletişim kutusunda geçerli değildir.
  • Hata düzeltmeleri
   Önemli hata düzeltmeleri biridir, performans geliştirme güncelleştirme paketi-yeniden komutu.

   Ayrıca NuGet bu sürümü diğer birçok hata düzeltmeleri de içerir. Sürümde giderilen 181 sorunlar vardır. NuGet 2.8 sabit çalışma öğeleri tam listesi için bkz. Bu sürümde NuGet sorunun İzleyicisi.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Profil Oluşturucu
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • Yönetilen, özgün, incelemek için yeni bir CPU kullanımı aracı ve JavaScript işlevleri CPU kullanıyor olabilirsiniz. CPU kullanımı araç, zaman hızlı süzme, hızlı iş parçacığı filtreleme ve My kodu yalnızca gelişmiş bir deneyim yeni bir araç olan Windows depolama Apps.This için önceki CPU örnekleme aracının yerini alır.
 • Performans ve tanılama hub şimdi aynı anda çalıştırmak için birden fazla aracı sağlar. Her aracın verilerden daha hızlı ve daha kolay performans analizi için ortak bir zaman çizelgesinde bağıntılı. Birleştirilebilir araçlar şunlardır:
  • CPU kullanımı
  • Enerji tüketimi
  • HTML kullanıcı Arabirimi yanıt verme
  • XAML kullanıcı Arabirimi yanıt verme
 • Windows Phone 8.1 geliştiriciler Visual Studio telefonunuzun Internet Explorer üzerinde çalışan Web siteleri ile birlikte performans sorunlarını tanılamak için kullanabilirsiniz.
 • Performans ve tanılama hub aygıtları Windows Phone 8.1 ve Öykünücüler Windows mağazası uygulamaları için kullanıma sunulmuştur.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Yayın Yönetimi
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • Bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra Etiketler sunucular arasında aynı işlemi gerçekleştirin. Sunucu belirli eylemler varsa, kullanıcı her zaman belirli sunucu ve karşılık gelen eylemler aynı düzeyde dağıtım dizisinde ekleyebilirsiniz.
 • Sunucu grubu aynı kullanarak yapılandırmak için tüm grup için değerleri ayarlayabilirsiniz ve gruptaki tüm sunucular bu nedenle tüm değişkenler için ortak değerleri paylaşan etiket anlamına gelir.
 • Siz cannow her bir sunucuda dağıtım sırası yinelemek zorunda kalmadan aynı veya kümelenmiş sunuculara dağıtma.
 • Siz cannow Kopya etiketleri aşamaları ve şablonlar arasında. Diğer aşamalar da kopyalanır veya serbest templatesin aynı ortamın tüm etiketleri ve sunucuları ile aynı dağıtım sırası tutabilirsiniz.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Team Foundation Server
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • Portföy biriktirme web access gezinti sırasında performans geliştirmeleri vardır.
 • Visual Studio ile web erişim etiketleri hakkında sorgulama yapabilirsiniz.
 • Visual Studio içindeki çalışma öğeleri için etiketleri uygulayabilirsiniz.
 • Hangi kullanıcıların yeni etiketler ekleyebilirsiniz belirlemek için izinleri ayarlayın.
 • REST API, çalışma öğesi izleme etiketleme için kullanılabilir.
 • Team Foundation Server için Excel eklenti etiketleri düzenleyebilirsiniz.
 • Bunlar burndown grafikten tutulur ve çalışma dışı gün yapılandırabilirsiniz.
 • Toplam akış diyagramı başlangıç tarihlerini yapılandırabilirsiniz.
 • Proje ya da takım giriş sayfaları hafif grafiklere sabitleyebilirsiniz.
 • Basit grafiklerdeki renkleri özelleştirebilirsiniz.
 • Proje ve takım ana sayfa görünümünü güncelleştirildi.
 • Gittools bir açıklama Ekle (blame) görünüm içerecek şekilde güncelleştirilmiştir. Şimdi de geri dönmek veya bir tamamlama düzeltmek için birden çok uzaktan kumandalar için itme ve uzun süre çalışan işlemleri iptal etmek için Git araçları kullanabilirsiniz...
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Test Araçları
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • Sınayıcılar ve verme yeteneği yapılar bunlar e-posta ya da çıktı olarak gönderilebilir, sınamak ve TFS erişimi olmayan Paydaşlar ile paylaşılan test Liderleri için sağlar.
 • Sınayıcılar için sağlar ve test liderleri paylaşılan parametreleri kullanarak test parametresi veri tek bir yerden yönetme yeteneği. Parametre verisi yapılan sonraki değişiklikler tek bir yerde güncelleştirilebilir ve paylaştırılmış parametre başvuran tüm test çalışmaları otomatik olarak güncelleştirilir.
 • Uygulama incelemeler hizmetini kullanarak bulut yük sınamaları sırasında test edilen uygulamanızın gelen varsayılan performans sayaçları kümesi görüntüleyebilirsiniz.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
TypeScript 1.0 için Visual Studio 2013 RTM
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • TypeScript olan bir çapraz platform oluşturmanızı kolaylaştırır açık kaynak dili, herhangi bir tarayıcıyı veya ana bilgisayar üzerinde çalışan büyük ölçekli JavaScript uygulamaları.TypeScript geliştiriciler üzerine JavaScript'in ubiquity birlikte esnek ve dinamik çalışma zamanı türü kesin belirlenmiş dilleri avantajları sunar. TypeScript, düz JavaScript, worksseamlessly withexisting JavaScript Araçlar ve kitaplıkların derler ve var olan uygulamalar ve siteler ile kolayca entegre JavaScript yazılı bir alt kümesi.TypeScript'ın yerel türleri andclass tabanlı modüler programlama modeli ölçeklenebilirlik ve erken hata algılama ve geliştirilmiş araç kullanımı yoluyla daha iyi verimlilik sağlar. Gelişmiş araç kullanımı, IntelliSense, kod yeniden düzenleme ve gezinti kodu içerir. TypeScript hakkında daha fazla bilgi için gidinTypeScript Web sitesi.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Visual C++
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • Bazı C++ Derleyici çöküyor ve dil uyum sorunları giderilmiştir.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Visual Studio IDE
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • Şimdi, CodeLens kullanarak gelen değişiklikleri diğer dalları Kod Düzenleyici'de görüntüleyebilirsiniz.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Microsoft Azure Araçları
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • Microsoft Azure bildirim hub'ları Windows Store, Windows Phone, IOS ve Android aygıtlar için test bildirim iletilerini göndermek ve gerçek zamanlı sonucu denetlemek için kullanabilirsiniz.
 • Visual Studio için oturum açtığınızda (Bu yapmış olduğunuz değil) kolayca Microsoft Azure MSDN Avantajlarınızı etkinleştirme seçeneği sunulur.
 • Yeni .NET Microsoft Azure Mobile Services projeler oluşturabilir, projeleri için scaffolds ekleyin, kesme noktalarını ayarlayın ve projelerinde hata ayıklama, bunları Microsoft Azure yayımlamak ve yayımlanmış hizmet son olarak uzaktan hata ayıklama.
 • Microsoft Azure kaynakları geliştirmek, sınamak ve uygulamanızı dağıtmak için kullanabilirsiniz.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Windows Phone
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • Visual Studio 2013 Update 2 uygulamalar ve oyunlar Windows Phone 8.1 ve Windows Phone 8 için Visual Studio Express 2013 Windows veya Visual Studio 2013 Professional, Premium veya Ultimate sürümleri kullanarak geliştirmek için kullanabileceğiniz bir tam özellikli bir geliştirme ortamı sağlar. Bu araçları kullanarak yönetilen kod, yerel koda veya HTML ve JavaScript uygulamalar oluşturmak için varolan programlama becerileri ve kodu kullanabilirsiniz. Güncelleştirme ayrıca birden fazla Öykünücüler ve profil oluşturma ve gerçek koşullar altında Windows Phone uygulamanızı test etmek için ek araçlar içerir. Daha fazla bilgi için gidin Windows Phone Geliştirici Merkezi.
 • Kod Windows Store uygulamaları ve Windows Phone uygulamalar arasında paylaşma Evrensel projeler oluşturabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bkz. Windows ve Windows Phone hedefleyen uygulama geliştirme.
 • Visual Studio 2013 yazmak ve Windows Phone deposu uygulamalarınızı kodlanmış UI testleri çalıştırmak için kullanabilirsiniz.
 • Yazar ve Visual Studio 2013 Update 2 kullanarak birim testleri karşı Windows Phone mağaza uygulamaları ve Windows Phone Silverlight uygulamaları çalıştırın.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Giderilen sorunlar

Not Bağlantılı öğeleri aksi belirtilmedikçe, Microsoft Connect Web sayfaları için zaman alır.

Kod Analizi
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • Web sitelerinde beklendiği gibi tetikleyen değil visual Studio 2013 kod çözümlemesi iade policyis.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
IntelliTrace
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • IntelliTrace etkinleştirilmişse, özel bir olay işleyicisi üzerinde Security.VerificationException hata ortaya çıkar.
 • Bozuk bir IntelliTrace dosyasını yüklediğinde, visual Studio çöker.

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Visual C++
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • Windows Sürücü Seti'nde (WDK) ve Visual Studio 2013 güncelleştirmenin bilgisayarınızda yüklü 2 bulunduğunu varsayalım. Visual Studio 2013 açar ve evrensel bir Visual C++ projesi oluşturun. Derlemek ve projenin hata ayıklama için F5 tuşuna bastığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
  Böyle bir arabirim desteklenmiyor (HRESULT özel durum: (E_NOINTERFACE) 0x80004002)
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Visual Studio IDE
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • İç Visual Studio web tarayıcısı kullanarak Web sayfalarını açtığınızda JavaScript hataları oluşur.
 • Sekmeler doğru zaman çözümleri açılan tasarım ve kod görünümlerinde açık değil.
 • Hesap Ayarları iletişim kutusu Visual Studio çevrimiçi bir lisans karşıdan yüklerken "Lisans 2147483647 gün içinde sona erecek" iletisini görüntüler.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Web Platform ve araçları
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • Web uygulamalarında yeni URL Seçici'yi kullandığınızda, URL'ler ile başladığınızda, doğru dolu değildir ".".
 • SSL (https) URL ile etkin bir web projesi için F5 veya Ctrl+F5 tuşuna bastığınızda, güvenilmeyen veya otomatik olarak imzalanan bir sertifika ile devam etmek istiyorsanız, Internet Explorer tarafından istenir.
 • DevSense PHP Editörü yüklediğinizde, bölgeleri düzeylendirme, PHP kaybedebilirsiniz.
 • Visual Studio kilitlenme afteryoupress web başvuruları özellik sayfası iletişim kutusunu kapatmak için CTRL+F4 karşılaşabilirsiniz.
 • Oluşturulan HTML komut dosyası belge içeren bir proje açın varsayalım. Telefonu öykünücüsü projede hata ayıklama, bir hata oluşur.
 • Visual Studio, projeyi yayımlamak veya bir FTP profil localhost, "\\" gibi göreli bir URL kullanarak yayımlama olan bir projeyi açmak çalıştığınızda çöküyor veya "/ /."
 • Web hakkında temel bilgiler Web Express için etkinleştirin.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Microsoft Azure
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • X 86 tabanlı bir bilgisayarda Visual Studio 2013 kullanarak, yeni Microsoft Azure Mobile Services projesi oluşturamazsınız.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed


Bilinen sorunlar

Entity Framework
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed


Belirtiler

Varolan bir varlık çerçevesi 5 Tasarımcısı modeli açtığınızda (.EDMX dosyası) Visual Studio 2012 ya da Visual Studio 2013 Entity Framework 6.0.2 veya 6.1.0 araçları kullanarak, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Yüklenemiyor 'Dosya adı.edmx': Belirtilen atama geçerli değil.

Ondalık türünde parametre olan işlevi alma modeli söz konusu içeriyorsa, bu sorun yalnızca oluşur.

Etkilenen sürümleri

Bu sorun, Visual Studio için varlık Framework Araçları aşağıdaki yayımlanmış sürümü etkiler:
 • Visual Studio 2012 için varlık 6.0.2 Framework Araçları
 • Varlık 6.0.2 Framework Araçları Visual Studio 2013
 • Visual Studio 2012 için varlık 6.1.0 Framework Araçları
 • Varlık 6.1.0 Framework Araçları Visual Studio 2013
Varlık çerçevesi araçları Visual Studio 2012 veya Microsoft Download Center Visual Studio 2013 güncelleştirdikten veya Visual Studio 2013 Update 1 veya 2 güncelleştirmesini yüklediyseniz, Tasarımcı sürümünü kullanıyorsanız bu sorunu var.

Entity Framework modeli işlev alma içermiyorsa, ondalık türü özellikleri, nesneleri döndürmek için saklı yordamlar içerir, bu sorun oluşmaz.

Neden

Hiçbir kesinlik ve ölçek özellikleri parametre varsa, Tasarımcı bayt bir değer yanlış bıraktığı için bu sorun oluşur.

Geçici çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
 • 6.0.0, Kur'a dönmek varlık çerçevesi araçlarının sürümü

  Bunu yapmak için Program Ekle veya Kaldır penceresi kullanılarak daha yeni aracı herhangi bir sürümünü el ile kaldırmak zorunda ve yeniden 6.0.0 sürüm. Visual Studio 2012 için Microsoft Download Center'da bulabilirsiniz:

  Visual Studio 2012 için varlık 6.0.0 Framework Araçları

  Visual Studio 2013 için EFTools.MSI ve EFTools.cab dosyaları, başlangıçta Visual Studio Kurulum paketine dahil edilen. Bu nedenle, 6.0.0 dönebilirsiniz bunları kaldırmayı ve Visual Studio Onarılıyor ya da Visual Studio Kurulumu medyasını MSI yükleyicisi bulma araçları sürümünü.
 • Bir düzenleyicideki EDMX dosyaları değiştirme

  Alternatif bir çözüm bir metin veya XML Düzenleyicisi'ni kullanarak el ile EDMX dosyaların değiştirilmesini gerektirir.
  NotÖzgün EDMX dosyalarınızın yedek kopyalarını oluşturmak ve ek değişiklikler geçersiz olmasına neden olabilecek yapamazlar değil emin olun.

  Değişikliği uygulanacak olan <parameter></parameter> herhangi bir elemanının <function> </function>(örneğin, saklı yordamları ve Table-Valued işlevleri) içinde <edmx:StorageModels></edmx:StorageModels> olarak da bilinen SSDL EDMX bölümüdür bölümü. Tüm parametrelerini ondalık türüne karşılık gelen işlev parametrelerinde CSDL'i bölümünde almak için eşleme emin olmak için değişikliklerdir. Örneğin, aşağıdaki işlevi göz önünde bulundurun:
  <Function Name="Product_Insert" Aggregate="false" BuiltIn="false" NiladicFunction="false" IsComposable="false" 
  ParameterTypeSemantics="AllowImplicitConversion" Schema="dbo">
          <Parameter Name="Id" Type="int" Mode="In" />
          <Parameter Name="Name" Type="int" Mode="In" />
          <Parameter Name="Price" Type="numeric" Mode="In" />
  </Function>
  Fiyat parametre aşağıdaki gibi değiştirilmesi gerekiyor:
  <Parameter Name="Price" Type="numeric" Mode="In" Precision="8" Scale="4" />
  NotDuyarlık veya Ölçek atanan gerçek sayısal değerler bu durumda önemli değildir.

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Visual Studio IDE
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • Visual Studio IDE içinde bilinen bir sorun için bu güncelleştirmeyi uyguladıktan sonra aşağıdaki Bilgi Bankası makalesine bakın:
  2954109 Visual Studio 2013 güncelleştirme 2 yüklendikten sonra çözüm platformu açılır liste görünür değil

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Windows Phone
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
 • Visual Studio Ekip 8 Windows Phone, Windows Phone Silverlight 8.1 ve Silverlight uygulamaları oluşmuyor.

  Bu soruna geçici bir çözüm için projenizi ile MSBuild x 86 araç kümesi oluşturmak için ayarlayın. TFS içinde Bunu yapmak için MSBuild Platform otomatik işlem bölümünde Ekip Kur Yapılandırma Sihirbazı'nın x 86 için değiştirir. Daha fazla bilgi için bkz. Bu Web günlüğü postası.
 • Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
  • Visual Studio 2013 Update 2 Windows 7 veya 8 Windows çalıştıran bir bilgisayara yüklediniz.
  • Windows 8 Windows yükseltme.
  • Windows Phone 8.1 projesi oluşturup bunu yaparsınız.
  Bu senaryoda, yapı veya paketleme hataları alırsınız.

  Bu soruna geçici bir çözüm için Visual Studio 2013 onarın.
 • Bir dosyayı paylaşılan bir projeden silme Team Foundation sürüm denetimi tarafından doğru algılanmaz. Dosyayı paylaşılan projeden kaldırılır, ancak dosya Team Foundation sürüm denetimi ' silinmez.

  Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için el ile dosya sunucudan Kaynak Denetim Gezgini'ni kullanarak silin.
 • Çözümdeki başka bir proje için paylaşılan bir proje dosyaları taşındıysa, team Foundation sürüm denetimi bekleyen bir çözüm için değişiklikleri geri alamazsınız. Geri alma sonra dosya girişlerini paylaşılan projeye geri taşınır. Ancak dosyaları diskten eksilir.

  Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için Team Foundation sürüm denetiminden en son dosyaları elde ederek diskteki dosyaları geri yükleyin.
 • Visual Studio 2013 güncelleştirme 2'de, birim testi Silverlight 8.1 C++ uygulamaları desteklemez. Silverlight 8.1 için varolan C++ Silverlight 8.0 birim test projesini yeniden hedeflediğinizde, oluşturma işlemi başarısız olur ve aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
  Hata: AppManifest doğrulaması başarısız oldu. WMAppmanifest.xml içinde geçersiz AppPlatformVersion
 • Windows Phone 8.1 için C++ Uygulama geliştirirken, hata ayıklama hedef aşağı açılan listedeki Aygıt seçeneğini göremeyebilirsiniz.
  Bir aygıta dağıtmak için önce Visual Studio araç çubuğundaki çözüm platformu aşağı açılan listeyi kullanarak "ARM" için yapı yapılandırmasını değiştirmeniz gerekir.
 • Microsoft Visual Studio 2013 Update 2 JavaScript paylaşılan projede yeniden adlandırırsanız, proje adı paylaşılan proje alma projelere başvurular düğümünü güncelleştirilmeyebilir.
 • Bilgisayarınızda Windows Phone 8.0 Yazılım Geliştirme Seti (SDK) yüklemezseniz, işlemleri Windows Phone Silverlight 8.1 projeleri için Visual Studio 2013 karışım görüntülemez.
 • Visual Studio Çince dil paketi kullandığınızı varsayar. HTML ve JavaScript kullanarak Windows Store ya da Windows Phone Uygulama oluşturma sırasında WinJS için API sağlayan IntelliSense Öneri İngilizce metin görüntülenir.
 • Windows 8 üzerinde yüklü Visual Studio 2013 güncelleştirmesi 2 ve Windows Phone 8.0 Araçları bulunduğunu varsayalım. Windows Phone 8.1 Öykünücüler kullanılabilir. Bu durumda, F5 tuşuna basarak Windows Phone 8.0 uygulama çalıştırılamıyor. Ayrıca, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
  Windows Phone öykünücüsü sanal makine çalışırken doğrulayamıyor.:

  'LocBootPresets' DLL yüklenemedi: Belirtilen modül bulunamadı. (HRESULT özel durum: 0x8007007E)
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Daha fazla bilgi

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme

Diğer ailesindeki ürünler, Visual Studio bulunabilir yönelik güncelleştirmeler Visual Studio için Microsoft yükleme sitesine.

Gereksinimler

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed


Yeniden başlatma gereksinimi

Bu paketi yükledikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekebilir.

Desteklenen diller

Visual Studio 2013 Update 2 aşağıdaki sürümleri için güncelleştirmeler sağlar:
 • Çince (Basitleştirilmiş)
 • Çince (Geleneksel)
 • Çekçe
 • İngilizce
 • Fransızca
 • Almanca
 • İtalya
 • Japonca
 • Kore dili
 • Rusça
 • Lehçe
 • Portekizce (Brezilya)
 • İspanyolca
 • Türkçe

Desteklenen işletim sistemleri

Desteklenen işletim sistemleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Visual Studio 2013 Platform uyumluluğu ve sistem gereksinimleri

Desteklenen mimariler

 • 32-bit (x86)
 • 64-bit (x 64) (WOW)

Donanım gereksinimleri

 • 1.6 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci
 • 1 gigabayt (GB) RAM (sanal makinede çalışıyorsa 1,5 GB)
 • 1 GB kullanılabilir sabit disk alanı
 • 5,400 RPM sabit disk sürücüsü
 • 1024 × 768 veya daha yüksek bir çözünürlükte çalışan DirectX 9 özellikli video kartı

Yazılım gereksinimleri

Bu güncelleştirmeyi uygulamak için yüklü "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen desteklenen Visual Studio 2013 programlardan biri olması gerekir.

Visual Studio 2013 güncelleştirme 2 desteği

Visual Studio 2013 Update 2 resmi olmayan topluluk desteği ile kullanılabilir Microsoft Developer Network (MSDN) forumları.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Özellikler

Makale numarası: 2927432 - Last Review: 3 Temmuz 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 8.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Visual Studio Ultimate 2013
 • Microsoft Visual Studio Professional 2013
 • Microsoft Visual Studio Premium 2013
 • Microsoft Visual Studio Express 2013 for Web
 • Microsoft Visual Studio Express 2013 for Windows
 • Microsoft Visual Studio Express 2013 for Windows Desktop
Anahtar Kelimeler: 
kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced atdownload kbmt KB2927432 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2927432

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com