Aktualizace Dfsutil.exe

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 293114 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Dfsutil.exe je nástroj, který mohou správci dotaz a Poradce při potížích systému souborů DFS (Distributed File System) na příkazovém řádku. Dfsutil.exe je součástí nástrojů podpory systému Windows 2000, v prodejní verzi systému Windows 2000. Některé problémy v této verzi Dfsutil.exe může způsobit vážné poškození metadat systému souborů DFS; z těchto důvodů danou verzi Dfsutil.exe není životaschopný nástroj pro vytváření velkého oboru názvů DFS. Tato verze Dfsutil.exe má následující atributy:
  Date    Time   Version   Size  File name
  ----------------------------------------------------
  12/04/1999 06:29pm  5.0.2191.1  99,600 Dfsutil.exe
				

Jedinou alternativou k nástroji Dfsutil.exe je nástroj Dfscmd.exe. Bohužel Pokud použijete nástroj Dfscmd.exe k vytvoření velké obory názvů distribuovaného systému souborů, může být časově velmi náročná.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte aktualizovanou verzi Dfsutil.exe (který opravuje problémy theknown), která je zahrnuta na disku CD-ROM systému Windows 2000 Service Pack 2 (SP2) v souboru Support\Tools\Support.cab.

Aktualizovanou verzi Dfsutil.exe je naplánováno také k dispozici ke stažení z následujícího webu společnosti Microsoft po vydání aktualizace SP2 systému Windows 2000:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID = 49ae8576-9bb9-4126-9761-ba8011fabf38 & displaylang = cs

Všechny funkce, netestované byl odebrán z aktualizovanou verzi Dfsutil.exe. Navíc byly opraveny několik problémů s nejužitečnějších funkcí v aktualizované verzi Dfsutil.exe, zvláště import a export metadat systému souborů DFS. Aktualizovaná verze tohoto nástroje poskytuje mnohem bezpečnější způsob vytvoření velké obory názvů distribuovaného systému souborů.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Windows 2000.

Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 2 pro systém Windows 2000.

Vlastnosti

ID článku: 293114 - Poslední aktualizace: 12. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbbug kbdfs kbfix kbwin2000presp2fix kbmt KB293114 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:293114

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com