Oprava: Chyba ASP 0115 dochází při připojování přes HTTP analytického serveru v systému Windows NT 4.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 293463 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Chyba #: 11954 (Plato 7.x)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití připojení HTTP k Microsoft Analysis Services 2000 verze 8.0 v počítači se systémem Microsoft Windows NT 4.0 dochází chybová zpráva:

MSOLAP.ASP
Chyba ASP 0115

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro 2000 Microsoft SQL Server (Analysis Services součásti - Sql2kasp1.exe). Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
290211INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v SQL Server 2000 Analysis Services verze 8.0. Tento problém byl poprvé opraven v Analysis Services součásti z Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 1.

Další informace

Zatímco služby pro analýzu a Internetová informační služba (IIS) se systémem Windows NT 4.0 a klienta OLAP pomocí připojení HTTP, chybová zpráva popsaná v části "Příznaky" dochází. Připojení HTTP vyvolá souboru msolap.asp na serveru IIS a je zodpovědný za volání pro připojení k serveru Analysis server stránka msolap.asp. Během procesu připojování k serveru je při výskytu chybová zpráva.

Kroky pro reprodukci chování

  1. Ujistěte se, že používáte počítač se systémem Windows NT 4.0 s IIS a Analysis Services Enterprise Edition nainstalována.
  2. Přesuňte složku Inetpub\Wwwroot soubor msolap.asp.Další informace o tomto kroku získáte v článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
    279489INF: Jak připojit k Analysis Server 2000 pomocí připojení HTTP
  3. V aplikaci Microsoft Internet Explorer zadejte adresu souboru msolap.asp na serveru a chybová zpráva.

Vlastnosti

ID článku: 293463 - Poslední aktualizace: 1. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix KB293463 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:293463

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com