Informace o zásadách ochrany osobních údajů Průvodce aktivací aplikace Microsoft Visio (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 293477 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje Průvodce aktivací Microsoft zásady zabezpečení aplikace Microsoft Office Visio.

Další informace

Microsoft požádá produkt aktivovat, že jsme můžete ověřit, že instalace provedeno s originálním produktem společnosti Microsoft. Při aktivaci produktu žádné informace shromážděné používá osobně indentify. Je třeba zadat zemi nebo oblast.

Během aktivace vytvoří Průvodce aktivací aplikace Microsoft Visio identifikace jedinečný hardwaru, který představuje konfiguraci počítače v době aktivace. Identifikace hardwaru nezahrnuje žádné osobní údaje, žádné informace o softwaru nebo datech uložených v počítači ani žádné informace o konkrétní značky či modelu počítače. Identifikace hardwaru identifikuje pouze počítač a pro jediným účelem aktivace. Průvodce aktivací Microsoft lze rozpoznat a tolerovat změny konfigurace počítače. Dílčí upgradů nebude požadována re-activation, ale pokud konfiguraci počítače úplně změníte, může být nutné znovu aktivovat.

Během aktivace můžete poskytnout své jméno a další kontaktní informace Pokud chcete zaregistrovat produkt u společnosti Microsoft. Pokud se rozhodnete produkt zaregistrovat, informace, které poskytujete budou bezpečně uloženy společností Microsoft a chráněny před odhalením třetím stranám bez vašeho souhlasu.

Pokud zaregistrujete, budete mít příležitost rozhodnout, zda chcete přijímat zvláštní nabídky. Pokud vyberte možnost Microsoft nabízí přijmout během aktivace odešle Microsoft informace o produktech a službách společnosti Microsoft. Pokud chcete přijímat tyto informace, nevybírejte možnost Přijmout nabízí od společnosti Microsoft.

Pokud vyberte možnost Microsoft nabízí přijmout během aktivace Microsoft pečlivě vybere jiných společností odeslat informace. Pokud nechcete nám to provést, nevybírejte možnost Přijmout nabízí od společnosti Microsoft.

Chcete-li zajistit správnost informací poskytují pomocí Průvodce aktivací společnosti Microsoft, můžete zkontrolovat a aktualizovat tyto informace můžete kdykoli obrátit Microsoft. K tomu na Internetu nebo telefonu můžete použít Průvodce aktivací. Tyto možnosti nejsou k dispozici, můžete aktualizovat nebo změnit jakékoli informace poskytované odesílání Product ID (což můžete najít klepnutím v nabídce NápovědaAbout) a všechny změny, chtěli byste na adresu. Informace, aby odrážel opravy nebo změny chcete bude aktualizován. Je důležité zahrnout Product ID, takže jsme možné přesně identifikovat váš záznam aktivace.

Pokud se domníváte, že Microsoft nedodržela tyto principy ochrany osobních údajů, upozorněte nás poštou na následující adrese:

Microsoft
Upozornění: Microsoft aktivace
One Microsoft Way
Redmond, Washington 98052-6399

Microsoft použije komerčně rozumné úsilí k neodkladně zjistit a opravit problém.

Odkazy

Další informace o aktivaci produktu společnosti Microsoft a o aktivaci produktu společnosti Microsoft po telefonu klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
326851Aktivace a registrace produktů společnosti Microsoft
Další informace o aktivaci trvalé licence aplikace Visio 2002 nebo aplikace Visio 2003 získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
297247Postup aktivace trvalé licence aplikace Visio 2002 nebo aplikace Visio 2003 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Další informace o režimu s omezenou funkčností získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
293466Omezená funkčnost, chybějící příkazy nabídky a nedostupné funkce v aplikaci Visio (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 293477 - Poslední aktualizace: 14. listopadu 2006 - Revize: 6.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Visio Professional 2007
  • Microsoft Office Visio Standard 2007
  • Microsoft Office Visio Professional 2003
  • Microsoft Office Visio Standard 2003
  • Microsoft Visio 2002 Professional Edition
  • Microsoft Visio 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbprivacy kbhowto kbinfo KB293477 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:293477

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com