Visio için Microsoft Etkinleştirme Sihirbazı gizlilik ilkesi hakkında bilgi (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 293477 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede Microsoft Etkinleştirme Sihirbazı gizlilik ilkesi, Microsoft Office Visio.

Daha fazla bilgi

Microsoft Biz yüklemenizin orijinal bir Microsoft ürünüyle yapıldığını doğrulamak için ürününüzü etkinleştirmenizi ister. Ürününüzü etkinleştirdiğinizde, toplanan bilgilerin hiçbiri indentify kişisel olarak tanımlanmanıza neden kullanılır. Ülkenizin/bölgenizin sağlamak için gereklidir.

Etkinleştirme sırasında Microsoft Visio Etkinleştirme Sihirbazı bilgisayarınızın etkinleştirme sırasındaki yapılandırmasını temsil eden bir benzersiz donanım kimliği oluşturur. Donanım tanımlaması, kişisel bilgiler, bilgisayarınızdaki yazılımlar veya veriler bulunabilir hakkında herhangi bir bilgi veya belirli bir markasını veya modelini bilgisayarınızın ilgili hiçbir bilgi içermez. Donanım kimliği yalnızca bilgisayarı tanımlar ve yalnızca tek amacı, etkinleştirme. Microsoft Etkinleştirme Sihirbazı algılayabilir ve bilgisayar donanımınızdaki değişiklikleri kabul. Küçük yükseltmeler re-activation gerektirmez, ancak bilgisayarınızda kapsamlı değişiklikler yaptığınızda, yeniden etkinleştirmeniz gerekebilir.

Ürünü Microsoft'a kaydettirmek istiyorsanız, etkinleştirme sırasında adınızı ve ilgili diğer bilgileri sağlayabilir. Ürünü kaydettirmeyi seçerseniz, verdiğiniz bilgiler Microsoft tarafından güvenli şekilde saklanır ve izniniz olmadan üçüncü taraflara açığa korunur.

Kaydettirmeyi seçerseniz, özel teklifler almak isteyip istemediğinize karar vermek için fırsatınız vardır. Etkinleştirme sırasında alma sunan Microsoft seçeneğini seçerseniz, Microsoft, Microsoft ürünleri ve hizmetleriyle ilgili bilgileri gönderir. Bu bilgileri almak istemiyorsanız, alma sunan Microsoft seçeneği seçin.

Alma sunan Microsoft etkinleştirme sırasında seçeneğini, Microsoft, bilgi göndermek için diğer şirketlere dikkatle seçer. Bunu yapmak için bize istemiyorsanız, alma sunan Microsoft seçeneği seçin.

Aracılığıyla Etkinleştirme Sihirbazı Microsoft'a verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olmak için <a0></a0>, gözden geçirin ve bu bilgileri, herhangi bir anda Microsoft başvurup güncelleştirmek. Internet üzerinden veya telefonla bunu yapmak için Etkinleştirme Sihirbazı'nı kullanabilirsiniz. Bu seçenekler, yoksa, güncelleştirmek veya, ürün KIMLIĞI (Yardım menüsünden hakkında tıklatarak bulabilirsiniz) ve aşağıdaki adrese yapmak istediğiniz değişiklikleri göndererek verdiğiniz bilgileri değiştirin. Size, istediğiniz herhangi bir düzeltme veya değişiklikleri yansıtacak şekilde bilgilerinizi güncelleştirecektir. Biz etkinleştirme kaydınızı doğru olarak belirleyebilir, ürün KIMLIĞI eklemek önemlidir.

Microsoft için bu gizlilik ilkelerine uymadığına inanıyorsanız, lütfen bize aşağıdaki adresten posta ile bildirin:

Microsoft
Dikkat: Microsoft Ürün Etkinleştirmesi
One Microsoft Way
Redmond, Washington 98052-6399

Microsoft, hemen belirlemek ve sorunu gidermek için ticari kullanır.

Referanslar

Bir Microsoft ürününü etkinleştirme ve nasıl yapılır: bir Microsoft ürününü telefon ile etkinleştirme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
326851Bir Microsoft ürününü etkinleştirme ve ürüne kaydolma (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)
Visio 2002 veya Visio 2003'ün kalıcı lisansını etkinleştirme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
297247Visio 2002 veya Visio 2003'ün kalıcı lisansını etkinleştirme (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)
Azaltılmış işlevsellik modu hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
293466Visio'da azaltılmış işlevsellik, eksik menü komutları ve kullanılamayan özellikler (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Özellikler

Makale numarası: 293477 - Last Review: 14 Kasım 2006 Salı - Gözden geçirme: 6.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Visio Professional 2007
  • Microsoft Office Visio Standard 2007
  • Microsoft Office Visio Professional 2003
  • Microsoft Office Visio Standard 2003
  • Microsoft Visio 2002 Professional Edition
  • Microsoft Visio 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprivacy kbhowto kbinfo KB293477 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:293477

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com