Pomalý výkon mail a oznámení o zpoždění při odeslání zprávy do jiné domény

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 294175 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při odesílání pošty na adresu v jiné doméně může dodán není pošty a obdržet zpoždění upozornění informující, že server se stále pokouší odeslat e-mailu. Systém může dojít také pomalé pošty výkonu.

K tomuto dojde, když přejde pošty prostřednictvím serveru Simple Mail Transfer Protocol (SMTP), který je konfigurován na externí server Domain Name Service (DNS) použít k překladu názvů.

Příčina

K tomuto chování dochází z důvodu pošty způsobem k neexistující (například chybně) domény zpracovávány na virtuální server SMTP, který používá k překladu názvů DNS. Namísto odeslání non-delivery report odesílatele, server umístí pošty fronty opakování dokud nevyprší platnost zprávy.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows 2000. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 294175 - Poslední aktualizace: 6. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Professional SP1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbqfe kbwin2000presp2fix KB294175 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:294175

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com