Düzeltme: Çok büyük boyutlara tüm boyutlar için işlem başarısız olabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 294285 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
# HATA: 11361 (plato7.x)
# HATA: 12162 (plato7.x)
# HATA: 12152 (plato7.x)
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Analysis Services veritabanında yer alan tüm paylaşılan boyutlar işlerken, işlem başarısız olabilir veya bir Analysis Services işlenmesi tamamlama aşamasında yanıt vermeyebilir. Bu işlem sırasında çok büyük boyut (VLDM) <a0>işlem</a0> penceresinde adımlardan biri olarak çağrılır görebilirsiniz. Ile veri dönüştürme Hizmetleri (DTS) işlerken veya Analysis Manager'ın içinde bu durum oluşabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft SQL Server 2000 (Analiz Hizmetleri bileşenleri - Sql2kasp1.exe) için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
290211BILGI: en son SQL Server 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

Tüm boyutları çözümleme Yöneticisi'nden yerine getirmeye çalışırken yerine tek tek her paylaşılan boyut işlem. Ayarlandığında bir DTS paketini tüm boyutları, her görev kümesi bir boyut işlemek için çeşitli görevleri görev Böl işleyen bir görev.

Durum

Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services sürümü bir sorun olduğunu onaylamıştır 8.0. Bu sorun ilk olarak Çözümleme Hizmetleri bileşenleri, Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 294285 - Last Review: 10 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix kbssas800sp1fix KB294285 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:294285

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com