Rychlé uzamknutí vašeho počítače a použití dalších Logo klávesových zkratek systému Windows

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 294317 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje postup pro rychlé uzamknutí počítače, jakož i jiné Windows logo klávesových zkratek, které můžete použít.

Další informace

Systém Windows XP obsahuje nový zástupce Microsoft Natural Keyboard zamkne počítač. Tuto úlohu lze provést také jiné kompatibilní klávesnici, která obsahuje klávesy logo Windows a aplikace.

Klávesovou zkratku, stiskněte klávesu s logem Windows key + L. Následující seznam obsahuje různé počítače lock-up scénáře, které jsou k dispozici vám, jakož i postupy uzamknutí počítače:

Funkce Rychlé přepínání uživatelů je povolena

Pokud je povolena funkce Rychlé přepínání uživatelů a dojde k uzamknutí počítače, můžete si všimnout stejné chování jako v případě, že při přepnutí uživatelů: počítač přepne zpět na úvodní obrazovku a ostatní uživatelé mohou přihlásit k počítači.

Funkce Rychlé přepínání uživatelů je zakázána

Pokud je zakázána funkce Rychlé přepínání uživatelů a dojde k uzamknutí počítače, se zobrazí dialogové okno Odemknout počítač , které vyžaduje aktuální přihlášený uživatel zadat heslo k odemknutí počítače.

Úvodní obrazovka povolena

Pokud je povolena uvítací obrazovka, počítač lze také uzamknout stisknutím kombinace kláves CTRL + ALT + DELETE (Chcete-li otevřít Správce úloh) a klepněte na tlačítko Uzamknout počítač nebo Přepnout uživatele v nabídce Vypnout příkaz.

Poznámka: je možnost sledovat "Uzamknout počítač" nebo "Přepnout uživatele" v nabídce Vypnout závisí na tom, zda je povolena funkce Rychlé přepínání uživatelů.

Uvítací obrazovka je zakázána

Pokud uvítací obrazovka zakázána, pokud stisknutím kombinace kláves CTRL + ALT + DELETE a potom klepněte na tlačítko Uzamknout počítač v dialogovém okně Zabezpečení systému Windows můžete uzamknout počítač.

Ve všech uvedených scénářů "Windows logo klíče + L" zástupce můžete uzamknout počítač. Pokud nemáte heslo nastavené pro uživatelský účet, každý uživatel odemknout počítač. Chcete-li nastavit heslo pro uživatelský účet: V Ovládacích panelech poklepejte na panel uživatelské účty, vyberte uživatelský účet a potom klepněte na tlačítko Vytvořit heslo.

Následující klávesové zkratky můžete také pomocí klávesnice Microsoft Natural Keyboard nebo na kterékoli jiné kompatibilní klávesnici, která obsahuje klávesy logo Windows a aplikace.

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
StiskněteChcete-li
Klávesa s logem systému WindowsZobrazení nebo skrytí nabídky Start
Windows logo klíče + LUzamknutí počítače
Klávesa logo Windows + BREAKZobrazení dialogového okna Vlastnosti systému
Windows logo klíče + DZobrazit plochu
Windows logo klíče + MMinimalizace všech oken
Windows logo klíče + SHIFT + MObnovení minimalizovaných oken
Windows logo klíče + EOtevřete složku Tento počítač
Windows logo klíče + FHledání souboru nebo složky
CTRL + Windows logo klíče + FVyhledání počítačů
Windows logo klíče + F1Zobrazení nápovědy systému Windows
Windows logo klíče + ROtevřete dialogové okno spustit
Windows logo klíče + UOtevřít Správce nástrojů
Klíč aplikaceZobrazení místní nabídky pro vybranou položku

Vlastnosti

ID článku: 294317 - Poslední aktualizace: 11. února 2014 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbhowto kbui kbmt KB294317 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 294317

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com