XCON: ADC může odstranit Mailbox a nahraďte vlastní příjemce

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 294322 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud Active Directory Connector (ADC) replikuje do a z Microsoft Exchange Server 5.5 a Microsoft Windows 2000 Advanced Server Active Directory, může ADC odstranění poštovní schránky z adresáře Exchange Server 5.5 a nahraďte i když jsou zakázány odstranění dané poštovní schránky vlastního příjemce.

K tomuto problému dochází při odpovídají poštovní Exchange Server 5.5 uživateli Active Directory systému Windows 2000 a odebrat všechny atributy pošty z uživatele služby Active Directory.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože ADC zjistí shodu mezi poštovní schránky a Active Directory uživatele při spuštění ADC a ADC přidá několik atributů uživatele služby Active Directory. ADC se poté pokusí replikovat z Exchange Server. Protože pouze několik atributů byly přidány do uživatele služby Active Directory, ADC odebere poštovní schránky a vytvoří vlastní příjemce místo do poštovní schránky.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack
Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:

Součást: ADC

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
Adc.exe6.0.4418.88

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 294322 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange2000presp2fix kbexchange2000sp2fix kbfix KB294322 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:294322

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com