Ako preinštalovať dynamických DNS Active Directory integrované zóny

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 294328 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Pozn mka
Tento článok sa uplatňuje na systém Windows 2000. Podpora pre Windows 2000 končí 13. júla 2010. V Windows 2000 podpora riešenie Center je východiskovým bodom pre plánovanie vašej stratégie migrácie zo systému Windows 2000. Ďalšie informácie nájdete Microsoft Support Lifecycle politiky.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje preinštalovať dynamických DNS Active Directory integrované zóny.

DALSIE INFORMACIE

Podľa nasledujúcich situácií môžete preinštalovať dynamických systémov DNS v služby Windows 2000 Active Directory:
 • Viacnásobné DNS chyby nastali, a metódy boli neúspešné.
 • Služby, ktoré závisia od DNS, ako napríklad, služba replikácie súborov (FRS) a/alebo Active Directory zlyhávajú. Štandardné postupy riešenia problémov boli tiež schopný lokalizovať presnú príčinu problému.
 • DNS bolo postavených ako sekundárny server DNS alebo súbory boli skopírované zo servera DNS nepodporujú dynamické aktualizácie.
 • Chcete vytvoriť lepší názov priestoru designu, ako rozdelenie vnútorných a vonkajších názov medzerami.
Máte na odstránenie DNS a vyrovnávacia pamäť DNS. Potom musí zostaviť jeden Active Directory DNS server nastaviť dlhodobú stabilitu.

Nasledovné kroky môžete odstrániť chybné informácie služby Active Directory integrované DNS:
 1. Prejsť na vlastnosti DNS zóny súborov a zmeniť ich "štandardné primárna".
 2. V priečinku %Systemroot%\Winnt\System32\DNS, odstráňte textových súborov DNS zóny.
 3. Objekt Active Directory Users a počítače odstrániť.
 4. Na View ponuky, kliknite na tlačidlo Rozšírené funkcie, rozbaľte Systém priečinok, kliknite na tlačidlo MicrosoftDNS, a potom odstráňte súbor objekty zóny.
 5. Pre každý server DNS integrovaných služby Active Directory, zopakujte kroky 1-3.
 6. V prenosu Control Protocol/Internet Protocol (TCP/IP) – vlastnosti prvého servera DNS integrovaných služby Active Directory, bod je sama. Pre iné servery DNS bod všetky z nich prvého servera DNS, ktorý ste vychovávať.

  POZNÁMKA: Nemenia vlastnosti akékoľvek dodatočné servery DNS integrovaných Active Directory ukážte na seba, kým ste potvrdili, že úplné a vykonajú prenos zóny nastalo od prvého servera DNS integrovaných služby Active Directory po procese znova zostaviť.
 7. Získať správne rozlíšenie, musíte odstrániť Caching Resolver, ktorá je klient DNS na serveri DNS. Do príkazového riadka zadajte: príkaz ipconfig/flushdns.
 8. Zastaviť a reštartovať DNS a službu NetLogon. Potom odstrániť a znova doň pridať službu DNS.

  POZNÁMKA: Môžete použiť net stop netlogon príkaz a net start netlogon príkaz pre službu NetLogon, ktorý registruje informácie v systéme DNS. Tiež môžete použiť net stop dns a net start dns príkazy (na zastavenie a spustenie služby DNS) Ak DNS nebola úplne odstrániť. Alebo, môžete zastaviť a spustite službu NetLogon a službu DNS v ovládacom paneli v službách, alebo reštartovaní počítača.
Dokončili ste proces vymažte servera DNS. Pre akékoľvek ďalšie servery DNS, ktorý plánujete integrovať s Active Directory musia dokončiť proces.

Tieto kroky môžu pomôcť vybudovať pevné základy pre DNS služby Active Directory, FRS:
 1. Nakonfigurovať všetky servery DNS k bodu na rovnaký server DNS v doméne alebo lesa pod vlastnosti protokolu TCP/IP v systéme DNS: kliknite pravým tlačidlom myši Miesta v sieti, kliknite na tlačidlo Lokálne pripojenie, kliknite pravým tlačidlom myši Lokálne pripojenie, kliknite na tlačidlo Vlastnosti, vyberte vlastnosti protokolu TCP/IP a potom ukážte všetkým serverom DNS na rovnaký server DNS. Tiež, kliknite na tlačidlo Rozšírené DNS kartu a potom potvrdiť, že sekundárne servery DNS nie sú nakonfigurované.
 2. Re-pridať službu DNS, alebo opätovne pridať zón a konfigurovať im byť Active Directory integrované. Na účely riešenia problémov, možno budete chcieť nastaviť "Umožňujú dynamické aktualizácie?" Yes. Neskôr môžete zmeniť toto nastavenie "Povoliť len Secure aktualizácie".
 3. Zastavte službu DNS a služba NetLogon pomocou príkazu alebo modulu Správa počítača.
 4. Spustiť príkaz ipconfig/flushdns príkaz a potom spustite ipconfig/registerdns COMAND. Tento príkaz môže pomôcť ste si zaregistrovali váš záznam a systému DNS pre DNS, ako aj vaše start of authority (SOA). Možno budete chcieť spustiť tento príkaz na iných serveroch, ktoré sú rozhodujúce pre vás.

  POZNÁMKA: Službu klient konfigurácie protokolu DHCP (Dynamic Host) musí byť spustená na každom z týchto počítačov sa zaregistrovať záznamy v dynamických systémov DNS. Nie je relevantné, ak je počítač klient DHCP alebo nie. Musíte mať táto služba nastavte na "Štart" a "Spustiť" typ nastavený na "automatické." Služba klient DHCP je, čo registruje záznamy v dynamických systémov DNS. (Pozri popis v module Správa počítača).
 5. Active Directory integrované DNS je teraz pracuje na váš prvý dynamických systémov DNS server. Dodatočné dynamických systémov DNS serverov musia ukážte prvého servera DNS pod vlastnosti protokolu TCP/IP. Musíte potvrdiť, že úplné a replikácie procesu došlo pred zmenou vlastnosti protokolu TCP/IP na samotný ukážte na akékoľvek ďalšie servery DNS.
Pred nakonfigurovaním DNS, ste výskumu výhody rôznych DNS názov priestoru architektúry ako interným názvom priestory, vonkajšie názov medzerami, podradených domén, aby do vyrovnávacej pamäte len servery DNS a reverzné look-up zóny. Potom sa musí zvážiť, ako vyvinúť dizajn architektúry, ktoré môžu pracovať pre vašu organizáciu.

Vlastnosti

ID článku: 294328 - Posledná kontrola: 29. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Kľúčové slová: 
kbenv kbhowto kbmt KB294328 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:294328

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com