Oprava: Krychle a dimenze není viditelná, po upgradu Z OLAP Services 7.0 se službou pro analýzu 8.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 294371 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Chyba #: 10748 (Plato7.x)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po upgradu z verze SQL Server OLAP Services 7.0 na SQL Server 2000 Analysis Services verze 8.0 nemusí zobrazit žádné objekty, jako jsou krychle nebo rozměry, Správce analýzy.

Příčina

K tomuto problému dochází po uložení ve formátu úložiště společnosti Microsoft a potom provedli inovaci na Analysis Services 8.0 vaše úložiště OLAP 7.0.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft SQL Server 2000 (Analysis Services komponenty - Sql2kasp1.exe). Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
290211Soubor INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Jak potíže obejít

Bude pravděpodobně možné vyřešit tento problém obnovení ztracených metadat z úložiště tabulky nazvané OLAPObjects_Bak. Pokud zjistíte, že obsahuje OLAPObjects_Bak čistou kopii vašeho úložiště, zkopírovat záznamy do tabulky OLAPObjects.

Pokud OLAPObjects_Bak tabulky neobsahuje čistou kopii vašeho úložiště, je možné uchýlit se k zálohování úložiště tabulky.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v SQL Server 2000 Analysis Services verze 8.0. Tento problém byl poprvé opraven analýzu služby komponent z Microsoft SQL Server 2000 S aktualizací Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 294371 - Poslední aktualizace: 11. února 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix kbssas800sp1fix KB294371 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:294371

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com