Düzeltme: Küpler ve OLAP Yükseltme, Analysis Services'a 8.0, 7.0 Hizmetleri sonra görünür boyutları.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 294371 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
# Hata: 10748 (Plato7.x)
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

SQL Server 2000 Analysis Services sürüm 8.0 için SQL Server OLAP Services sürüm 7.0 yükselttikten sonra küpler ya da boyutları, çözümleme Yöneticisi'nde tüm nesneler göremeyebilirsiniz.

Neden

Kendi OLAP 7.0 havuzu Microsoft Repository biçiminde kaydedilmiş ve Analysis Services 8. 0'ı yükselttiyseniz, bu sorun oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft SQL Server 2000 (Analiz Hizmetleri bileşenleri - Sql2kasp1.exe) için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
290211BILGI: en son SQL Server 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm OLAPObjects_Bak adlı bir depoyu tablosundan meta veriler kayıp kurtararak çözebilirsiniz. Temiz bir kopyasını, havuzun OLAPObjects_Bak içerdiğini belirlerseniz, kayıtları OLAPObjects tabloya kopyalayın.

Temiz bir kopyasını, havuzun OLAPObjects_Bak tablo içermiyorsa, depoyu tabloları yedeğinizi resort.

Durum

Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services sürüm 8.0 bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Çözümleme Hizmetleri bileşenleri, Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 294371 - Last Review: 5 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix kbssas800sp1fix KB294371 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:294371

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com